Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a különbség a BC Rich...

Mi a különbség a BC Rich Kerry King V Flame Gen2graphic és a BC Rich Metal Master V Tribal Fire között?

Figyelt kérdés
Mert kinézetre a kettő ugyanaz.
2011. ápr. 25. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

külsőre sem teljesen ugyanaz, de a főbb különbségek:

-Floyd Rose tremoló(Kerry Kingen van, Metal Masteren nincs)

-más a berakás

-a Kerry Kingnek két hangerőpotija van

2011. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Lehet, hogy rossz képet néztem, mert azon a kettő ugyanúgy nézett kép(a MetalMasteren volt tremoló). Még azt szeretném megtudni, hogy hangzásilag van különbség, valamint erre a kérdésemre tudnál még válaszolni: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__1760554-mely.. Még egyszer nagy szépen köszönöm.

2011. máj. 1. 17:37
 3/3 anonim ***** válasza:
arra a kérdésre már válaszoltam, ugyanaz a 92%-os vagyok. a fájuk ugyanaz, a fogólap más fából van, de ez minimális hangzásbeli különbséget eredményez. sajnos nem tudom pontosan(nem találtam), de szerintem ugyanazok a pickupok. a hangzásban a floyd rose tremoló tud változtatni(a kerry king).
2011. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!