Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az baj hogy ez a zene megsirat...

Az baj hogy ez a zene megsirat amikor hallgatom?

Figyelt kérdés
Pedig fiú vagyok 16 . http://www.youtube.com/watch?v=v0NoHN1TU5I&feature=related
2011. ápr. 25. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem baj, jó zene én is szeretem.

Igazából nem értem az ilyen kérdéseket, mikor ezen agyaltok, hogy mennyire gáz a zenei ízlésetek.

Na jó, nekem is volt ilyen korszakom, hogy mi ciki, mi nem, de a te korodban már lesz.artam mások véleményét ezen a téren, és ez ma is így van.

2011. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Én egy őrült Metalhead vagyok de ez a zene gyönyörű és nem nem baj hogy sírsz. 14/f
2011. ápr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Mi fiúk is csak emberből vagyunk érzéseink ugyanúgy vannak mint a nőknek és ami szép az szép. 14/f
2011. ápr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyönyörű ez a zene, én is megsiratom, főleg ha olyankor hallgatom, mikor valami bánt. Egyébként az Édes november c filmben is ez a zene megy, úgy még sírósabb. :S Semmi gáz vele, hogy sírsz, emberből vagy! 21/L
2011. ápr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nemgáz:))) énis imádom a Children of Distancet, pedig nálunk a Skrillex a menö:S:DD
2011. ápr. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. ápr. 26. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!