Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a zenéről rockerek?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch? V=kBHnJNEbNZw

Talán erre tart a zene?


2011. ápr. 26. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem is jó a link
2011. ápr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Belinkelem helyetted rendesen:

http://www.youtube.com/watch?v=kBHnJNEbNZw

2011. ápr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
hát ez egyálltalán nem tetszik meg még annyira a rokk se
2011. ápr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Na most. Király ez a szám. Bírom az ilyen ambient-metál dolgokat. De baromira nem progresszív/előremutató. Ez már egy régóta létező, kiforott, kitaposott ágazat, így hülyeség a kérdés, miszerint "erre tart-e a zene", meg alapból a videó leírásában sem értem miről beszél a gyerek. (Mármint ugye azt írja, hogy ez a banda feszegeti a műfaji korlátokat.)


Kábé négy-öt éve volt eléggé menő kísérletező ez a műfaj, de már akkor is inkább csak arról szólt, hogy a második hullámos blacket, amiben alapból használnak ambient elemeket, még elszállósabbá tegyék. De ennél tovább nem is nagyon lehet menni vele. Zsákutca. Ami ebből a irányból indult el, és ma kezd menővé válni, az a post-rockkal kevert black (Lantlós például), amit szintén kedvelek, de azt sem lehet előremutatónak és kísérletezőnek hívni.

2011. ápr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem erre.. de nem is tudom merre, mert mostanság rossz irányba tart a zene... nincs már olyan igazi banda akik tényleg nagyon fasza zenét csinálnak...

talán 1-2 pl :

Queens of the stone age (bár mintha mostanában vakvágányra futottak volna)

Foo Fighters még mindig király

Brant Bjork uccsó megmozdulása egy nagyon jó album volt, de szegény ember teljesen ismeretlen a nagyközönség előtt :/

Deftones is kiégőben van

Incubus nem is tudom most mit csinálhat, de róluk sincs hírem

Red Hot Chili Peppers is öregszik kifelé már..

szóval nem tudom mi lesz így, ha nem kerül elő 1-2 új nagyon fasza zenész.. :/

2011. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Hát nem erre.. de nem is tudom merre, mert mostanság rossz irányba tart a zene... nincs már olyan igazi banda akik tényleg nagyon fasza zenét csinálnak... "


Hát érted. Amilyen bandákat ezután felsoroltál, abból azért elég világosan le is jött, hogy nem vagy egy nagy zenehallgató.

2011. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Thurston ***** válasza:
100%

18:52


Nem erre... Ez poén, mert az általad felsorolt bandák mindegyikénél jóval progresszívebb a linkelt zene. De ja, ahogy írta már valaki, ez az ágazat is már kifújt pár éve.


Viszont neked 18:52 erősen ajánlom, hogy ne cak popzenéket hallgass. Akkor talán nem fogsz olyan hülyeséget írni, hogy "rossz irányba" halad a zene. (AMi alapvetően egy értelmetlen baromság, mert a művészet hogyan fejlődhetne jó vagy rossz irányba? Pont az a rossz, ha nem fejlődik semerre. Mint a popzene. Tádám.)

2011. ápr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!