Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dobosok! Mennyi idő míg...

Dobosok! Mennyi idő míg rendesen "beáll" a bal kéz?

Figyelt kérdés
Ill aki jobbkezes, annak a bal kéz, vagy a balkezesnek a jobb kéz. Dobolok már egy ideje, mint autodidakta. Elmentem pár órára is, aztán abbahagytam. Most ujrakezdtem, napi kb 1 órát gyakorolok egyenlőre (pár napja), de szeretnék a jövőben több időt is rászánni majd. De a bal kezem még mindig nagyon "merev", főleg gyorsabb tempónál. Tudom, hogy sok gyakorlás kell, de kezdek elkedvetlenedni megint. A jobb kezem már teljesen "laza" mig játszok, de a másik az nagyon nem akar az lenni.
2011. ápr. 27. 22:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Akarom mondani csukló
2011. ápr. 27. 22:15
 2/4 anonim válasza:
lehet h azóta már abba is hagytad de amúgy szerintem ha a bal kezeddel ütöd a l.cint és nem az alap felállásban (jobb kéz l.cin, bal kéz pergő) hanem fordítva jobb kéz pergő, bal kéz l.cin ezzel is lehet lazítani sokat a kezeden én szerintem és h mennyi idő? Az szerintem attól függ h mennyit gyakorolsz de 1-2 hónap alatt észrevehető a fejlődés
2011. júl. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz, őszintén szólva valóban abbahagytam, de csak mert nincs min játszanom.. De szoktam olyat csinálni, hogy a zenékre, amiket hallgatok, próbálok rádobolni (közben szétverem a lábam, az a munkaasztalom ilyenkor). Épp dobszett-nézőben vagyok, mert szeretnék vele komolyabban foglalkozni,meg ugy tervezem, hogy ha nyit majd a zenede, ujra be fogom irni a dobokat, de addig is gyakorlok a gyakorlólapon, meg zenékre.
2011. júl. 19. 22:50
 4/4 anonim ***** válasza:
énis úgy próbálom lazítani, hogy bal kezesen játszok, meg őszintén szólva, balkezesen"open-hand"-be sokkal szabadabvak a kezeid, a beütésegnél, és a tomoknál, már 1 éve így játszok, nagyon sokat javult, de az igazság szerint, soha nem lesz olyan a balkezed, mint a jobb(temészetesen, ha jobbkezes vagy)
2011. nov. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!