Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted ki nyeri az idei...

Szerinted ki nyeri az idei Eurovíziót?

Figyelt kérdés
Szerintem Svédország. Katit a második/harmadik helyre saccolom.
2011. ápr. 28. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:

"Szerintem Svédország."

Én is ettől félek.

Kedvenceid az indulók közül? *kíváncsi*

2011. ápr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem Svédország se rossz, csak könnyen unható a dal, de amúgy kedves az énekes (nem az a SP típusú tinisztár). Észtország is esélyes a statisztikák szerint, de nekem nem tetszik a szám.

Kifejezetten nincs kedvencem, de Wolf Katinak drukkolok és fogok is rá szavazni, mert megtehetem innen Felvidékről. :)

Mostanában kezdem megszeretni a francia dalt is, olyan furcsa. :) Lena száma se rossz szerintem, csak olyan nyugis.

Norvégiát és Izraelt furcsálom, az egyik nem európai, a másik pedig transzvesztita. o.O

Szerinted?

2011. ápr. 29. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a svéd dal, de ha a szövegét nézzük, nem igazán értékelhető. Eric Saade szimpatikus kinézetre, de erősen munkál benne a szépfiús kisugárzás. Nézd meg a Masquerade című videóklippjét. Ott is kifejezetten látszik, hogy erre mennek. Persze hogy milyen, milyen nem, azt ebből a kettőből nem ítélhetem meg igazán, majd még rákeresek kissé közvetlenebb videókra is.

A francia dal a kedvencem, az volt az első amire az induló dalokat hallgatva felfigyeltem az összesből. Azután persze lettek mások, de Amaury Vassili maradt az első. Wolf Kati száma is jó, személyes listámon azonban kb. az 4-5-6. helyen foglalna helyet. Nincs különösebb oka, pörgős jó szám, csak annyi másik jó is van. Pl. a bolgár szám is, ami nagyon hasonló szerintem. Egyszerűen nem tudok dönteni közöttük.:)

Lena számát nem szerettem. Előző dalfesztiválon is ő nyert. Sok jó számot hallani lehetett ott, és bár nem szoktam elfogult lenni, de szíven ütött, hogy ennyire elhúzott. Más számok, mint az olasz, vagy belga sem nyűgöz le. Nem tudom, hogy ki nyerhet, persze örülnék annak, ha az a dal nyerne, ami nekem is tetszik. Nem sűrűn fordul elő az ilyesmi, de 2 és 4 éve összejött, előző évben is csak híján volt, hogy nem.

Van szabályzat ki vehet részt a dalfesztiválon. Ezért lehetséges, hogy nem európai ország is képviseltetheti magát. Hasonló felvetésben már olvastam az [link] -n, hogy mi ennek a magyarázata, de nem igazán jegyeztem meg. Izrael nem először indul ezzel az énekesnővel. Régen is megtette már, akkor nyertek, ha jól emlékszem, de a részleteket nem ismerem bővebben.

2011. ápr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én bízok Katiban, nagyon esélyes:

[link]

Szerintem ő is a legjobb, élőben is hallottam, fantasztikus volt, úgyhogy természetesen neki drukkolok!

2011. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg elég megnézni, hogy így előzetesben hány országban teszik első helyre:

[link]

Nagy esélye van, remélem valami semmitmondó dalocska nem veszi el az elsőbbségét és megnyeri!

2011. ápr. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem Svédországé nem igazán tetszik.

Szurkolok Katinak, mellette még tetszik Albánia, Azerbajdzsán, Finnország, Szlovénia, Szerbia, Grúzia, meg van még egy pár :D

2011. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!