Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy "régi" house zenét keresek?

Egy "régi" house zenét keresek?

Figyelt kérdés

Kb. 96-98 környékén lehetett egy szám aminek az előadóját nem tudom kideríteni,ebben kérnék segítséget.

A szám címe brainstorm. Már hetek óta keresgélek a neten de nem akadtam a nyomára,mivel csak a címét tudom.Talán olyanok is olvassák akik abban az időben jártak bulikba,és talán ismerik ezt a zenét.Arra még emlékszem ,hogy a zene egy villámcsapás hangjával kezdődik,hátha ez segít.


2011. ápr. 28. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Storm - Storm?


http://www.youtube.com/watch?v=ndWcRDKm0Bk


Bár ez inkább trance...

2011. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajna egyik sem az amit keresek,a második időben közel áll az álltalam keresetthez,mert biztos ,hogy hallottam akkoriban ezt is. Ahogy már írtam egy villámcsapás hangjával kezdődik és utána egy nagyon mélyhangú fószer mondja ,hogy "brainstorm" és aztán indul be a zene.

Kb 33-40.-es korosztály ismerheti gondolom.

2011. ápr. 30. 21:36
 4/4 anonim válasza:
2011. máj. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!