Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Rappet meg lehet tanulni?

A Rappet meg lehet tanulni?

Figyelt kérdés

Sokak szerint meg lehet,viszont vannak olyanok is akik szerint kell tehetség is hozzá,

Szerintetek mi kell ahhoz hogy valaki fejlődjön rappelést illetően?

Honnan lehet tudni hogy valaki tényleg nagyon tehetséges(ha kell) ebben a müfajban szerintetek?

Vélemények érdekelnek,előre is köszi!(:


2011. ápr. 29. 23:36
 1/5 Toto652_89 ***** válasza:
36%
Én semmi különlegeset nem látok benne... csak pofázni kell mindenfélét, jó sokat káromkodni, a háttérben meg folyik valami zaj... ez a RAP.
2011. ápr. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megis veri a technot. A RAP szovege legalabb szol vmirol.
2011. ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű rappelni. Ha van érzéked, megy. De valamilyen szinten meg lehet tanulni. Mellesleg egy basszusgitáros-énekes vagyok, és játszunk a bandával olyan számokat amiben rap van, nem egyszerű.

17/f

2011. ápr. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

17:38

hát grat hozzá,:) a rap szerintem nagyon sok számot fel tud dobni,én pont ezen gondolkoztam,hogy valamennyire tanulmányozom a dolgot,igazából az ilyen hc-s cuccok állnak közel hozzám,és hát ki tudja,lehet egyszer hasznát is vehetném a rapnek:D

2011. ápr. 30. 17:44
 5/5 anonim ***** válasza:

04-29 23:58 Ez nem igaz.Szerintem először ismerd meg a műfajt,igen,aláírom,hogy vannak ilyen előadók,akik azt hiszik,hogy ez a rap.De nem erről szól.Én rapper vagyok,nem játszom a gengsztert,zenében fejezem ki az örömöm,a bánatom,és nem káromkodok.Van amikor becsúszik az is,de nem jellemző rám.

lsd.: http://www.youtube.com/watch?v=Wa_UgeJab3Y

2011. jún. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!