Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mást is irritál Janicsák...

Mást is irritál Janicsák Veca? Főleg, ahogy Kiss Tibi számát énekli.

Figyelt kérdés

...azt se tudja, miről szól, a fejemet tenném rá.


És miért csak az ő előadásában lehet hallani a rádiókban? Mintha az ő száma lenne, holott köze sincs hozzá.


2011. ápr. 30. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem. Pont tegnap voltam Csík zenekar koncerten ,ahol Kiss Tibi is fellépett.Eljátszották a Most Múlik Pontosant , és ugye Veca , és a Csík se nagyon énekli az utolsó versszakot a kígyóbűvölőset , ott derült ki , hogy ki az igazi rajongó , és ki az aki csak azért ment ki ,mert hallotta Vecától. Idegesít, hogy úgy hallgatják , hogy nem tudják miről szól, és idegesít a sok "újalter" ,akik ismernek egy Quimby számot , és most már nagyon bölcsészenk érzik magukat,és idegesít az , aki csak azért hallgatja ,mert most divatos.
2011. ápr. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ugye hogy??

Igen, tudom, Csíkék is kihagyják, de nekik kicsit jobban "elnézem", mert gondolom ők azért tudják a szám hátterét, ismerik Kiss Tibinket elég jól, stb...


De egy Veca, aki talán Csíkéktól hallotta csak a számot, és széles vigyorral énekli, manírokkal, szerelmesen a saját hangjába? Mintha ez a szám a hangjáról szólna. :s

2011. ápr. 30. 22:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A legdurvább, hogy már ballagási dalnak is használják. Mindenki azt hiszi ez a legszebb szerelmes szám, de furcsán néznének , ha megtudnák , hogy a heroinról szól...Nem baj , énekeljék csak... :)
2011. ápr. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a dal mindenkinek másról szól, ezért alternatív. De amikor Janicsák verzióját hallom, akkor egyáltalán nem érint meg, nem mond nekem semmit, elveszik a mondanivalója. A Csík feldolgozását sem szeretem, ez egyedül Kiss Tibi és a Quimby előadásában jó. Janicsák egy jó dolgot csinált ezzel a számmal: amikor a sok kappanhangú elénekelte a legújabb tehetségkutatóban, megszületett a legújabb abszurd csengőhangom.
2011. ápr. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!