Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek van esély rá,...

Szerintetek van esély rá, hogy The GazettE nevű japán együttes idén Magyarországra vagy Romániába jöjjön?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem ezt az együttest,és minden álmom,hogy élőben láthassam 8-> Van itt meg Gazett fan?
2011. máj. 1. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem őket. :)

De sajna szerintem nem jönnek az idén. :(

2011. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát... nem tartom valószínűnek, hogy idén jönnének. Miyavi koncert már nem egy volt, szóval javulnak a dolgok, de nem hinném, hogy a közeljövőben pont ők jönnének. Én mondjuk egy Larukunak is örülnék. XP Gackt volt Németországban, de Magyarország annyira kicsi, ráadáasul itt nincs erre még olyan nagy piac.
2011. máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jöhetne pedig :D Örülnék :D
2011. máj. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem várhatóak, esetleg jövőre... Larukunak én is örülnék (Hyde férjemet élőben látnii :P <3)
2011. máj. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát úgy tudom hogy a PS Company-ból kiléptek és átmentek a Sony-hoz mert a PS Company nem engedte őket külföldön koncertet adni .... esetleg jövőre szerintem
2011. máj. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kérdező...lány vagy fiú vagy ? :D
2011. máj. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok:)
2011. máj. 21. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!