Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a különbség a Japánban...

Mi a különbség a Japánban gyártott CD és a nem-Japánban gyártott CD között?

Figyelt kérdés

Jobban szól esetleg az egyik, mint a másik?


És mi a különbség a Japán Mini LP CD és a sima CD között??


Előre is köszönöm!


2011. máj. 2. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Helló!


Igazából nem tudom a kérdésedre a választ, de pár dolgot már hallottam ezzel kapcsolatban. A japán mini lp cdről nem tudok semmit, viszont azt hallottam, hogy a japánban gyártott cdk szólnak a legjobban, utána usa, utána pedig európa. Ez manapság nem tudom még mindig így van e, én mindenesetre olyan cdket szoktam venni, amilyen a zenekar (pl. ha japán akkor japánt, ha amerikai, akkor amerikait). Hangzásban eddig nem sok minden tűnt fel, hogy egyik rosszabb másik jobb lenne, viszont a cd kinézete, az általában sokban változik. Ezért is jó olyan cdket venni, amilyen a zenekar, mert pl. az európai cdk többsége sokkal igénytelenebb. Bár nem tudom mennyire vagy fanatikus, hogy ilyen érdekeljen:D. Miért kérdezed amúgy?

2011. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végülis igazából marhára szeretem Michael Jackson számait. Tudom, már nem "divat" de nem csípem ezeket a "techno és társai" számokat. Na szóval ebay-en fogok venni egy albumot de nem tudom hogy japán vagy usa cd legyen. Olvastam, hogy a Mini LP tulajdonképpen egy CD csak miniatür LP dobozba van csomagolva, viszont sokkal jobb a minősége, mint a többinek. Ja, és persze azt CSAK Japánban kapod meg...
2011. máj. 5. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!