Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy találjak meg egy zenét...

Hogy találjak meg egy zenét aminek csak a dallamát tudom?

Figyelt kérdés
tudom,gáz szitu..de hát a szövegét nem igazán értettem :D
2011. máj. 2. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Óóóóó volt itt már olyan, aki csak abból kitalálta, hogy a kérdező leírta, hogy llaaaalalalaa láááláá.
2011. máj. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

akkor pár lálálábólis kilehet találni ?:D:D:D:D:D

kb a jellemzőket eltudom mondani..kellemes hangú srác énekli,azthiszem régebbi szám :D

a refrén elején a srác úgy kezdi,hogy "óó-óó i'm a..." és a refrén vége meg valami olyasmi lehet emlékeim szerint,hogy "in touch my " és itt valami e betűs szó (régen azthittem azt énekli benne hogy in new york de a hétvégén rájöttem hogy ez az elmélet eléggé elbukott xD)

2011. máj. 2. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:

tegnap találtam egy oldalt:

[link]

Kattints a click to beginre

az a lényege, hogy a fő dallamot elkezded leütögetni a billentyűzeten. Mindegy melyik billentyűt nyomod, csak tartsd a ritmust.

Aztán ha kész vagy, kattints rá újra. Ha mázlid van kiadja a szám címét :)

2011. máj. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

bocsánat a kifejeésért de ez az oldal k.rvajóóó !:D

ténylg kiadta..sting-englishman in new york : DDD

Köszönööööööm <3 :d

2011. máj. 2. 13:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit, szerintem is jó:) Meg van még ezen kívül egy csomó unaloműző játék az oldalon.
2011. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom nekem a SongTapper nem jött egyáltalán! Kipróbáltam 5 ismeretlen és 5 ismert zenével és totál ritmusra ütöttem a végén már vágtam a space-t! Aztán végül 5 óra múlva is az fogad hogy Thank You, Please wait a moment while we search :(
2013. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!