Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mondanátok a Queen korai...

Mondanátok a Queen korai szakaszához (pl. Flick of the wrist, March Of The Black Queen) hasonló együtteseket?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 19:37
 1/4 anonim válasza:
Muse
2011. máj. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Uhh, a Muset igen erős túlzásnak vélem, attól, hogy manapság nívós rockzenekarnak számít a gyenge mezőnynek köszönhetően, bőven túl ifjak még ahhoz, h a régi idők klasszikusaihoz hasonlítgassuk őket. Egyébként a kérdésre engem is érdekelne a válasz, bár tartok tőle, h nem fog rendelkezésre állni, lévén a Queen stílust teremtett, iskolát nem. Azonban ha a korai Queen zenéje fogott meg inkább a későbbivel szemben, az jó ízlésre vall; próbápkozhatasz akár
2012. jún. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

(pardon, véletlen elküldtem a félkész írományt)

*próbálkozhatsz akár bonyolultabb zenével is, én pl. rajtuk keresztül jutottam el a Peter Gabriel féle Genesis albumaihoz (nem összekeverendő Phil Collins Genesisével!), Trespass, Foxtrot, Selling England By the Pound, Nursery Cryme, The Lamb Lies Down On Broadway.

2012. jún. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Höhö, esetleg hallgasd meg a Yes -től a Close To The Edge c. albumot, 3 szám az egész. Aki The March of the Black Queeneket hallgat össze, annak nem lehet negatív élmény. Vegytiszta zsenialitás.
2012. jún. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!