Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a Fenderről?...

Mit gondoltok a Fenderről? Segítség! (Magyarázat lennt! )

Figyelt kérdés
A napokban készülök gitárt venni. Eddig egy olcsóbb kategóriás SX MD160 volt a kiszemelt, de ráakadtam a Fender CD-60 Sunburst-re. Szerintem elég jó, mi több, klasszisokkal jobb, mint az előbb említett. Szerintetek megéri azt megvenni, 10ezer forinttal drágábban? Hogyha a lakóhelyemhez közeli hangszerboltban nincs ilyen gitár, rendelhetem netről? Ha valakinek van tapasztalata, szívesen fogadom! Előre is köszi a válaszokat! :)
2011. máj. 7. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
a fender az egyik legjobb fajta márka, szerintem akármilyet veszel a fender jó döntés.
2011. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Thurston ***** válasza:
0%
Az egyik legjobb márka? Ez röhejes kissé. Egyedül a stratocaster (és annak változatai) érik meg az árukat. Amúgy túlárazott, ósdi hangszerek. Mint a Gibson. Annyira el voltak foglalva a hagyományok őrzésével, hogy közben elfelejtették, hogy valamerre azért fejlődni is kéne, és ma már más gyártók 150-ért csinálnak ugyanolyan gitárt, amit ők fél milkáért.
2011. máj. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Engem speciel egy Fender CD-60 érdekelne. Sok jót olvastam róla, sokan ajánlják. Ha pedig jó a minősége, az ára ahhoz képest nem is olyan magas.

Köszönöm a válaszokat!

2011. máj. 22. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!