Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sok nagyszerű japán énekes...

Sok nagyszerű japán énekes miért nem népszerű Magyarországon? Sok magyar miért nem szereti a japán zenét?

Figyelt kérdés

2011. máj. 7. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerepelnek a médiában, így kevesebben ismerik őket.
2011. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak a magyarban... De miért?
2011. máj. 7. 21:43
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Sok nagyszerű magyar énekesnő/énekes miért nem népszerű Amerikában és bárhol máshol az országon kívül, ha már itt tartunk a kérdés alapján.
2011. máj. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

DE ÉN SZERETEEEEM ŐKET QwQ

*bocs a random kommentért =w=*

2011. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert az amerikaiak szerint Európa egy ország és a fővárosa Párizs.
2011. máj. 8. 22:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát sztem mindenkit leköt Lady Gaga meg az ilyenek. Meg akik angolul énekelnek. Nálam pl. a Buono japán együttes nagyon népszerű, a kedvenceim!!
2012. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
52%
Mert fos.
2012. júl. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Pajumepa válasza:
45%

Japánban miért nem szeretik a Magyar zenét? Azért mert nem ismerik!

Na ezért nem szeretik Magyarországon a Japán zenét!

Egyébként meg ha annyira oda vagy a sárgákért, akkor költözz ki hozzájuk! Úgyis elég ázsiai jött már ide, legalább mi is megszálljuk őket mint ők minket! Na persze az sem elhanyagolható körülmény, hogy eggyel kevesebb ferdeszemű rajongó marad majd itt közöttünk.

2012. dec. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy még a csapból is amerikai zene folyik, és azt szokta meg a sok birka, addig a jó zenéket kicsit szokniuk kell.


Én azért bizakodó vagyok, régen mindenki csak azt hallgathatta, amit behoztak, ma meg az internet korában szerencsére mindenki azt hallgat amit akar.

2014. máj. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!