Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik zene lehet ez?

Melyik zene lehet ez?

Figyelt kérdés

kérleg segitsetek milyen zene megy ekközben !! :

http://www.youtube.com/watch?v=eAnMHo2VtIY


2011. máj. 10. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnálattal veszem tudomásul, hogy egyre több olyan alacsony szellemi kapacitású ember van, hogy nem tudja elolvasni a Youtube kommenteket.
2011. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én meg sajnálattal veszem, hogy nagy a pofád :)
2011. máj. 10. 18:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Magadnak köszönd. Remélem választ kaptál a kérdésedre.
2011. máj. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
azt észrevettem, hogy te egy büdös paraszt vagy ;)
2011. máj. 10. 18:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem gondolnád, mekkora! : )
2011. máj. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kérdező, nem tudom honnan veszed a bátorságot, hogy másokat olts, amikor te vagy nagy paraszt. inkább köszönd meg te cigány, 1. jó választ adott..
2011. máj. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

egyrészt igaza van a válaszolónak hogy nem kéne ilyeneket írni

másrészt igaza van a kérdezőnek hogy nem kéne oltani hanem normálisan is meg lehet mondani

2011. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nézd utolsó, az egy dolog hogy valahol mindenkinek igaza van, és te állsz középen, attól még az megszégyenítő, hogy valaki keres valamit, és annyi gondot nem fordít rá, hogy egy olyan dolgot megcsináljon, ami az internetböngészőben a nézés után (!) következő művelet, a görgetés. Nyilván magára tudta venni az inget amit meglibbentettem előtte, de egyúttal választ kapott a feltett kérdésére is és rögzült nála, hogy legközelebb milyen megoldást fog használni, mielőtt kérdéseket tesz fel, arra támaszkodván, hogy több szem többet lát. Ez egyébként is az ő érdekét szolgálja, mert ki akar azok közé tartozni, akiknek a kérdését megértve elképed egy épeszű ember..

Az igazság fáj. Annyira, hogy szegély kérdező le akarja karmolni a hír hozóját. Ha ez engem sértene, nem lennék az, aki vagyok!

2011. máj. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
uristen hallod..mekkora egy csicska vagy.. szerinted mi a rákért találták ki ezt a honlapot ??!!!
2011. máj. 11. 14:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem azért hogy vitatkozzunk és hogy sértegessük egymást
2011. máj. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!