Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a 2011-es...

ArankaAry kérdése:

Mi a véleményetek a 2011-es Eurovíziós dalverseny eredményeiről?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Wolf Katinál hát spóroltunk a látványon, az a 3 táncos mint 3 szúnyog úgy jött elő és tűnt is el.
2011. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eurovízió. Nem a tehetség számít, hanem a marketing.
2011. máj. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Üdv!(: Először is én pártatlan vagyok, megértem a kis rajongó csitriket is valamennyire, mert én is hasonló helyzetben voltam 2-3 évvel ezelőtt csak másokkal kapcsolatban... És megértem a kérdés íróját is. Szerintem az, hogy ki milyen stílusban rajong valakiért az nem kortól függ, hanem az egyéntől. Én például 15 éves vagyok és kortársaimmal ellentétben én nem vagyok szerelmes se Eric Saade-ba sem pedig Justin Bieberbe se senkibe, aki énekes vagy színész vagy akárki. Láttam olyat, aki például 40 évesen szószerint szerelmes Robert Pattinsonba csak azért mert el van maszkírozva helyes vámpírnak a filmben. Én is (sok más emberrel egyetemben) csütörtökön hallottam először Ericről és nem vagyok beleesve, mint már mondtam csak azért mert ilyen iszonyat helyes (amit nem cáfolok, mert nem lenne rossz egy ilyen srác a háznál:$). És ha csak azért rajonganék érte, mert olyan nagyon helyes már tele lenne plakátolva az egész lakás Eric Saade poszterekkel, ő lenne az egyetlen akiről kép van a telefonomban és őt nézegetném éjjel nappal, nem pedig hallgatnám a számait, amik véleményem szerint nagyon is jók... Szerintem eléggé össze-visszának tűnik, amit most itt leírtam, de csak azért, mert egyszerűen nem tudom máshogy átfogalmazni. Remélem kivehető belőle amit mondani akartam.(:


15/L

2011. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Úúúú elnézést, valaki linkelt nekem egy másik kérdést, én meg közben ezt néztem és véletlenül ehhez írtam.:SSS Sorry!


15/L (előző)

2011. máj. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!