Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki szereti az AC/DC nevü...

Csorby kérdése:

Ki szereti az AC/DC nevü bandát azaz a zenéjét. Ha igen, miért és ha nem. Miért?

Figyelt kérdés
Ha nem hallottál róla nézd me youtuben a zenéit és válaszolj első hallásra.Csak azért kérdem mert én már fanatikus vagyok,imádom őket...
2011. máj. 18. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Imádom őket, mert rockot játszanak, mert jó zenét játszanak, mert Angus Young egy állat és mert utánozhatatlanok a szólóik, valamint a koncertjeik hangulata.
2011. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2éves korom óta halgatom őket mert a szüleimnek is kedvencük és mindig halgattatták velem...én sajna nem jutottam el még koncertre,de magyar o.-n nem is fogok mert többet nem jönnek,de majd ha kijutok külföldre akk elmek..amm17 éves fiu vok.
2011. máj. 18. 17:28
 3/12 anonim ***** válasza:

1) ki az a műveletlen, aki még nem hallott róluk? Van ilyen ember a Földön? :S

2) Azért szeretem őket, mert jók.

2011. máj. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Miért ne jönnének ide kicsiny országunkba?


Amúgy én is imádom őket, koncerten is voltam még 2009-ben.

2011. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
mert amikór voltak legutóbb az volt az uccsó úgy hallottam..,de ha nem akk sry..amm meg van olyan ember aki nemhallott róluk,mert az osztályomba is mikór halgattam akór halgatták előszőr..amm imádom a guns n roses-t is,a nirvanát mutatták má kb 3 éve de nemjön be nagyon..
2011. máj. 18. 18:02
 6/12 anonim ***** válasza:

nyelvtan bejön?


-Amikor

-Hallgat

2011. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem m1,nem szé-t irok-.-"-.-"""""
2011. máj. 18. 18:15
 8/12 anonim ***** válasza:
az acdc az királyság zene. kő egyszerű 2/4 dob, egyszerű mégis nagyszerű. najó, angus riffjeitől leszakad az ég.
2011. máj. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Thurston ***** válasza:
Nem. Mert nemhogy minden albumuk, de minden számuk ugyanaz. Már azt is nehezen viselem el, ha egy előadónak akár csak egy darab albumán lévő dalok épülnek ennyire egy kaptafára.
2011. máj. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Imádom őket!!!! AC/DC 4ever!!!
2011. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!