Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Számotokra az volt az igazi...

Számotokra az volt az igazi győtes aki nyert? (2007-2011 Eurovizió)

2011. máj. 18. 21:20
 1/7 A kérdező kommentje:
* győztes
2011. máj. 18. 21:20
 2/7 anonim ***** válasza:

Az előző éveket sajnos nem láttam, de az idei számomra kicsit csalódás volt. Őszintén szólva nem is emlékszem, hogy mi volt Azerbajdzsán száma, annyira nem fogott meg. Az írek hatalmasak voltak, és nagyon szurkoltam én is nekik, de nekem kicsit a "vicc" kategóriába tartoztak. :)

Nálam a Románok nyertek: http://www.youtube.com/watch?v=96be3a5Wl8U


Második pedig a svédek: http://www.youtube.com/watch?v=Nfx0OMM2u0A


Sok jó volt még ami tetszett egyébként. Azerbajdzsán pont nem tartozott közéjük.

2011. máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jaja idén Svédo. is jó volt :) Azerbaijan dala... olyan dallamtalan,hamar kiszáll az ember fejéből
2011. máj. 18. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:
2011. máj. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2007: számomra döntetlen: Rúzsa Magdi és a szerb Marija Serifovic ugyanolyan jók voltak, szinte ez a két dal volt a legjobb

2008: Dima jó volt (Magyarország is "győztes" volt harmadrészt Edvin Marton hegedűlésével)

2009: Aysel és Arash

2010: Lena egy sájsze :D

2011: Az azeriek sz@rok voltak, tiszta plágium a dal.

2011. máj. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok


Az én sorrendem, az idei versenyről:

1. Magyarország

2. Oroszország

3. Svédország

4. Egyesült Királyság

5. Szlovénia

6. Ausztria

7. Olaszország

8. Írország

9. Azerbajdzsán

10. Görögország

2011. máj. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindegyikkel egyetértek, még a tavalyi azeriekkel is, mert a Running Scared igenis jó volt...de Olaszország és Svédország! Te jó ég! Olaszország dala dögunalom volt, a svédeké meg...Atyám! Eric Saade (egyesek becézése által Eric Sz*rdle) és a "Páppjülör", hát málam a top 43 végefelé van, mint Olaszország. Olyanok nem jutottak be a döntőbe, akik hatalmasat alakítottak: Bulgária, azaz Poli Genova és a Na Inat...háát...elájulok, annyira imádom azt a dalt...a világ egyik leggyönyörűbb dala. Na meg Törökország, a Yüksek Sadakat a Live It Up-pal...ezt a dalt is imádom. Magdalena Tul Jestem-je is egy hatalmas dal, nem értem, miért nem kerültek be, mondjuk az őrült moldovaiak helyett, akik csak azért jutottak be, mert benyaltak a románoknak, akik meg odadobták nekik a 12-t. Stella Mwangi a Haba Habával elhozta Afrikát Európába, és ott kellett volna a döntőben lennie. Svájc nem érdemelte meg az utolsó helyet, mert a daluk nem volt rossz, ellentétben a "Pápjülörrel" vagy a So Lucky-val. A grúzok...hát...elég jó az a rockdal, de én a rapet nem tettem volna bele, elég lett volna az ének is, de viszont a sminkjük...pont úgy néztek ki, mint az élőhalottak. Finnország dala egy kicsit unalmas volt. Daria a Celebrate-tel elhozta volna a diszkót a döntőben is, de a nézők nem így döntöttek. Kati egy istennő, nálunk ő nyert. Izland...az a dal eszméletlen jó, egy kicsit elhozta a népzenei stílust a popdalok sokaságába. Románia nekem is tetszett. A görögök dala...ott a tinilányok szavaznak-elv érvényesült biztos, azért jutottak be, mert a tinilányok nem a dalra figyeltek, hanem az énekesre, az biztos, és azért lettek elsők az elődöntőben, pedig a dal förtelem. A bosnyákok...ismét egy népzene, de én a helyükben fiatalabb korosztályt küldtem volna. A hollandok, szlovákok jók voltak, róluk ennyit. A belgák dala unalmas volt. Macedónia dala vicces is volt, de jó is, nem értem, miért nem jutottak be. Izrael dala is tetszett. Az észt Getter Jaani dala is jó volt, de nyávogtak, mint a macska. Belaruszok is jók voltak, írek is, csak a női vokál, vagy mi nem kellett volna, az csak lerontotta az egészet. Franciákon meglepődtem. Borzalom, hogy egy ilyen versenyre egy operát küldtek, de gondolhatták, hogy a pénzes nyugdíjasok szavaznak, ezért küldtek operát. E.K. nekem nem tetszett, de tinilányok szavaznak-elv itt is jelen volt. Lenácska lerontotta előző évi sikerét az unalmas dalával. Osztrákok. Nadine dala elképesztő jó, olyan Döglött akták záródal-szerű, de imádom a dalt. A spanyolok Lucíája: őt imádom, a dala meg...eszméletlen jó és hatalmas. Kár a rossz helyezésért. Ukránok. Mika Newton tényleg egy angyal, ahogy kiállt a színpadra a maga egyszerűségével és elénekelt egy gyönyörű dalt, én másodiknak képzeltem el őt. Nagyjából ennyi. Idén Ciprus és Dánia felejthetetlent fog alakítani, Ivi és Soluna mindketten tehetségesek, nekik szurkolni fogok, na meg a miénknek is, remélem Kiss Gina megy.
2012. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!