Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok? Melyik lenne a...

Mit gondoltok? Melyik lenne a legjobb ezek közül?

Figyelt kérdés

MAG C115-300 EVO II Combo

[link]


MAG C210T-300 EVO II Combo

[link]


MAG C410T-300 EVO II Combo

[link]


Ez mind egy szériából van, ugyanazokkal az adatokkal/paraméterekkel, csak az egyikben 1-, a másikban 2- és a harmadikban pedig 4 speaker van.

Az az igazság, hogy nem igazán vagyok jártas az ilyen dolgokban, viszont szeretnék egy komolyabb kombót és ezt szemeltem ki magamnak. Metal, Hard Rock zenéhez kellene. Válaszokat előre is köszi.


2011. máj. 21. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

MAG C410T-300 EVO II Combo

sztem ez legjobb

2011. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagyis hát az én tapasztalatom szerint ez a legjobb a három közül. amugy nekem is ilyen van és nagyon elégedett vagyok vele (első voltam)
2011. máj. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Még arra lennék kiváncsi(elfelejtettem beleírni a kérdésbe), hogy ez a kombó már jó lenne kisebb koncertekre is, mint pl. kultúrházakban, kocsmákban vagy csak valamilyen bulin?

2011. máj. 21. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb vegyel egy Marshallt :D
2011. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!