Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nightwish zenekarról szeretnék...

Nightwish zenekarról szeretnék pár jellemző jó képet linkelnétek?

Figyelt kérdés

Igen googléban van egy pár nem kell mondani...az a helyzet, hogy van egy nagyon jó barátom Nightwish rajogón...de én jó ha két számot hallottam tőlük...nem ismerem őket, nem tudom a jelképeiket vagy mi számít igazán jellemző jó képnek


Arról van hogy hogy a barátom 2 éve áhítozik egy Nigthwish pólóra, és én szeretnék kihozni pár képből egy jó montázst vagy csak egy képet, photoshoppal szépen megcsinálni, és nyomatni neki egyet...tudom hogy örülne neki...de nem akarok mellélőni...nem tudom melyik mikori album, melyik albumborító melyik promó, melyik tag vált ki stb. Szükségem lenne rájuk ejllemző képekre amik jól mutatnának egy pólón...kérlek segítsetek!


2011. máj. 21. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:
2011. máj. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!