Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Josh és Jutta Az utam...

A Josh és Jutta Az utam elveszett című zenét hol tudnám meghallgatni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 12:59
 1/1 zsuzsi 2002 ***** válasza:

You tube.

"A napfény éltet lelkemben már rég nincs üresség én csodát látok az élet szépen hozzám is el ért rájöttem hogy űzzem el ohh a szomorú bánatod mert vérem érted pezseg már ha nálad járhatok.

Az égbolt kéklő fénye érzem hozzád el vezet mikor kőbe véssem szerelmünket te itt leszel velem de ha nem talállak meg bárhol az utam már elveszett én tengert sírok érted azon hajóm majd megkeress.

Két végéről égetem ohh az életem már rég de jól tudom mit ér a perc mikor egyszer ér ne sírj értem csak gondolj rám hisz álmodni nem fogsz az élet forró lángnyelvével újra szárnyalok.

Az égbolt kéklő fénye érzem hozzád el vezet mikor kőbe véssem szerelmünket te itt leszel velem de ha nem talállak meg bárhol az utam már elveszett én tengert sírok érted azon hajóm majd megkeress az égbolt kéklő fénye érzem hozzád el vezet mikor kőbe véssem szerelmünket te itt leszel velem de ha nem talállak meg bárhol az utam már elveszett én tengert sírok érted azon hajóm majd megkeress. Az égbolt kéklő fénye érzem hozzád el vezet mikor kőbe véssem szerelmünket te itt leszel velem de ha nem talállak meg bárhol az utam már elveszett én tengert sírok érted azon hajóm majd megkeress..."

2023. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!