Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi annak a számnak a címe...

Mi annak a számnak a címe (sweet dreams)?

Figyelt kérdés
A Hiten vagy a Music mixen hallottam ezt a számot, nagyon tetszik a kilippje. Szerintem a Sweet drams lehet, de lassan, sejtelmesen énekelve. A videóban az van, hogy van két lány meg egy apa, az apjuk megöli az anyjukat, eltemetik, aztán rátámad a gyerekekre, a szőke meglóg, és megpróbálja megmenteni a fekete hajú húgát, de nem sikerül, őt is megöli... A lány előveszi a fater pisztolyát, és megijeszti az apát, mellé lő. Az apa felhívja a rendőrséget, és rámutat a lányra, hogy ő tette.... Elviszik aztán a végén van egy angol szöveg :) Amit még nem értettem meg teljesen. Remélem tudja valaki, fontos lenne, előre köszönöm, ha tud valaki segíteni.
2011. máj. 23. 21:00
 1/3 A kérdező kommentje:

ÓÓÓ megtaláltam :D :) Dejó :)

Sucker Punch-Sweet Dreams egyébként ez a szám az, nagyon tetszik a kilpp, érdemes megnézni :)

2011. máj. 23. 21:03
 2/3 anonim válasza:
0%
Hozzád ki szólt?
2011. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az eredeti jobb
2011. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!