Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek milyen SP?

Szerintetek milyen SP?

Figyelt kérdés
Meghallgattam több számát is + láttam a Duettes szereplését is, és szerintem egyáltalán nincs tehetsége sem, meg jó hangja sem. Mármint ilyen teleeffektelt zenét bárki tud csinálni. Nem utálom, vagy ilyesmi, mert a vele készített riportok alapján nincs elszállva magától, sőt szerintem jó fej, de akkor sincs szerintem tehetsége ahhoz amit csinál. Csak objektív véleményeket kérek, továbbá TROLLOK és FANATIKUSOK kíméljenek.
2011. máj. 25. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
a 'zeneisége' nem sok sőt szinte semmi. viszont videoklipeket ügyesen csinál,szerintem maradjon annál
2011. máj. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. máj. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
No igen! Egy ilyen kicsi és szegény országhoz képest mint a miénk szerintem a klipkészítés terén maximálisan kihasználja a lehetőségeit és ahhoz tényleg van tehetsége. Szerintem ha nagyobb teret adnának neki és kicsit jobban lenne anyagilag támogatva, a klipjeivel simán elérné a nemzetközi színvonalat. És én ezt rockerként mondom :)
2011. máj. 25. 13:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok rajongó, meg idősebb vagyok már, hogy rajongjak érte. De...

Mint pasi, bejön amúgy, igényesnek tartom, és jóképűnek.

Hangja? Nem mondom, hogy rossz, azt se, hogy hú de jó, de igenis tehetségesnek tartom. Bár inkább a fotózás terén, ott nagyon jó. Viszont amikor zene nélkül, egy szál zongorával énekel, akkor nagyon tetszik, tehát nem csak teleeffetelt zenéket tud csinálni... hallgasd meg pl. amikor Gagától énekli a 'Just Dance'-t.

Sokat fejlődött viszont szerintem az évek folyamán.

És intelligesebbnek tartom őt, mint a többi ma divatos tinisztárokat...

2011. máj. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ki az az sp?

Az sp-ét nem szívni szokták???

2011. máj. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Homokos.
2011. máj. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ügyes gyerek, de szerintem kicsit túlértékeli a média. Én eddig nem ismertem, de ahogy hallottam a Nagy Duettben...hát, nem valami nagy énekes.
2011. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!