Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tényleg igaz hogy Magyarország...

Tényleg igaz hogy Magyarország csak így nyerhet az Eurovízión?

Figyelt kérdés

Szerintem is már egy dalverseny mögé bújtatott politikai harc az egész, de tényleg akkor lenne nagyon magas az esélye a nyerésnek ha Európa majd kifogy az édesvízből és csak nekünk lesz? És még csak nem is hangzik alaptalannak....

Mert szerintem az Azerbajdzsáni produkció nem volt valami nagy szám, de épp a hónapokba vitatkoznak a Nabucco olajvezetékről ami Azerbajdzsánból indulna.....

hát gyönyörű....ti mit gondoltok?


És arról hogy Szlovákiában és Romániában blokkolták a magyar szavazatokat? nem kéne őket eltiltani ? (mármint Szlovákiát és Romániát)


2011. máj. 29. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
mivan??
2011. máj. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez miért nem a humor rovatba került?
2011. máj. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyivel lennél bolfogabb, ha 22. helyettt 17. lett volna a magyar versenyző?
2011. máj. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22. hely nem volt jogos de azért ez kicsit erős....Azerbadzsán jó volt szerintem, nem a legjobb (Svéd), én első 5be vártam.A miénk sztem simán lehetett volna 5-10, de hát ez van.... :S
2011. máj. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem blokkolták a szavazatokat

én pl 3x szavaztam Szlovákiából.

2011. máj. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!