Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mely rock/metál bandákat...

Mely rock/metál bandákat szeretitek?

Figyelt kérdés

néhány banda amiket szeretek: Three Days Grace, Bullet for my Valentine, Slipknot, Avenged Sevenfold, Breaking Benjamin, Seether, Skillet, Guns N' Roses...


ja és nem kérek olyan válaszokat, hogy pl.: "fúj, utálom a rockot" vagy ehhez hasonlóakat


2011. máj. 29. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én inkább a 60-90-es évek rockzenéjét bírom, pl. Guns N Roses, Aerosmith, Led Zeppelin, Rolling Stones, Beatles, Jimi Hendrix...
2011. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Fúj, utálom a popot :D


Nightwish, Sonata Arctica, Hammerfall, Lordi, Finntroll, a régebbiek közül Gn'R, Helloween, Twisted Sister.

2011. máj. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Thurston ***** válasza:
0%
Akkor miért soroltál fel egy rakás popbandát. Csak azt nem értem. D':
2011. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

"Akkor miért soroltál fel egy rakás popbandát. Csak azt nem értem. D':"


Mert a legtobb rokker annyira sznob, hogy sertesnek veszik, ha valaki ravilagit: valojaban popularis, konnyen emesztheto, mar-mar divatos eloadokat hallgatnak. Mar ki lett targyalva tobbszor is.

2011. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
18:58 annyiban én is egyetértek, hogy nem szeretem, ha az általam kedvelt bandák népszerűek! szeretem a Bon Jovi-t, de amikor meghallom a Livin' on a Prayer-t a rádióban, hányingerem lesz, mert a rádió annyira agyonmosta, hogy megutáltam! már félek, ha Guns-t akarnak játszani, mert fürdőszobazene lesz belőle! (amúgy kedvenc banda) nem akarom, hogy mindenki rockot hallgasson, mert könnyen elcsépeltek lesznek a legjobb számok is!
2011. máj. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 legendavagyok01 ***** válasza:
Metal Church, Sanctuary, Vicious Rumors, Savatage, etc.
2011. máj. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A Three Days Grace-t én is nagyon szeretem,az egyik kedvenc együttesem.A Bullet-től is szeretek pár számot,szeretem még a 10 Years-t,Evanescence-t,Flyleaf-et,Green Day-t,Linkin Parkot,Nickelbacket,Paramore-t,Rise Against-et(de tőlük nem ismerek még sok számot),Story of the Year-t,Sum41-t,meg még jópár hasonló együttest:D

16/L

2011. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
egyértelműen Korn ,slipknot, bring me the horizon, black sabat , Blind my self, Beneath the sky
2011. máj. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

rock: Guns n Roses, The Pretty Reckless

metal: Sonata Arctica, Hammerfall, Helloween, Nightwish, Sabaton, Avantasia

2011. máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Scar Symmetry, Eluveitie, Dalriada, Kamelot, Nightwish, Hammerfall, Sonata Arctica, Epica, Helloween


Bocs, nincs kedvem felsorolni az összeset :D

2011. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!