Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szóltok az alábbi zenéhez?

Mit szóltok az alábbi zenéhez?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=cmcwnWe9mXQ&hd=1


Az egyik barátom első publikus munkája, kérlek hallgassátok meg és mondjatok róla véleményt! :)


2011. máj. 30. 20:52
1 2
 11/15 Thurston ***** válasza:
0%

"17:31

Nem trollkodok, ez kajak nem zene!"


"A zene a hangok és a csend érzelmeket kiváltó elrendezése, létezésének lényege az idő. A pontos meghatározás nem könnyű, de abban általában egyetértés mutatkozik, hogy a zene a hangok tudatosan elrendezett folyamata."


A zene legtömörebb definíciója. Egyébként nem hallgattam meg a dalt, ergo nem a minőségéről beszélek, csak arról, hogy szerintem elég gáz, ha az ember azt reklámozza, hogy egy beszűkült f@sz. De persze a hatvanas évek angliájában egy csomó öreg néni is hozzád hasonlóan rinyált, hogy a Beatles nem zene, szóval.


"ne aggódj a legtöbb ember aki itt tartózkodik az fel se fogja hogy mi az az elektronikus zene."


Hát érted, még ha erről lenne szó. De feltételezem ők sem csak olyan zenét hallgatnak, amiben nem használnak árammal működő eszközöket.

2011. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
aki ilyen zenékkel foglalkozik az hülye :D
2011. jún. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem az ilyen zenéket, de ez nem mondható annak...
2011. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
En nem vagyok szuklatokoru szeretem a bluest, a reegiet, de ezt a sz@rt nem tudom feldolgozni!
2011. jún. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

nekem tetszett... és a zene attól még zene,hogy nincs benne hangszer...amúgy meg ebben van,szintetizátor (xD)

bár halottam jobbat is,sztem akkor is nagyon jó lett!

2011. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!