Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van esélyem, hogy élvezhetően...

Van esélyem, hogy élvezhetően megtanuljak énekelni?

Figyelt kérdés

Az a kérdés merült fel bennem, hogy meg tudnék-e tanulni énekelni. Nincs különösebb tehetségem hozzá, de olvastam, hogy az nem muszáj. Gitározok már 2 éve, igazából az kellene, hogy a játszott könnyűzenei dalokat tudjam énekelni is. Egyáltalán nem tudom, milyen hangom lehet, annyi biztos, hogy nem vagyok született énekestehetség. Van erre olyan módszer, ami ingyenes, illetve ami online? Gondolom, énektanár lenne a legjobb, de pénzem nem nagyon van rá, bár ez is egy lehetőség. Nem lehet olyat, hogy meghallgat, elmondja, van-e esélyem (ezt ingyen), majd pozitív válasz esetén járok hozzá tanulni? Viszont ha énektanár, akkor ők népdalokat tanítanak, nem? Nekem pedig könnyűzene kellene mindenképpen. Traintől kezdve The White Stripes-en át, minden ami jól szól gitáron, legyen az Green Day, vagy akármi. Plusz azért is jó lenne énekelni, mert egy későbbi rockbandában (kedvenc műfaj) is jobban érvényesülni tudnék pl. frontemberként (gitár + vokál).

Lehetséges lenne?


2011. jún. 2. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Népdalokat max az általános iskola alsó tagozatában tanítanak az énektanárok, egy magán énektanár énekelni tanít meg, stílustól függetlenül. Egyébként miért ne lenne esély rá? Mindenképp tanárral javasolnám, ha nem vagy őstehetség, magadtól elég nehéz rájönni a hangok megfelelő képzésére.
2011. jún. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó tanács, hogy előbb próbálkozz majd magyar dalokkal, lehet nyugodtan könnyűzenei- az énektanár se csak népdalokat tanít, csak a kisebbeknek szoktak legtöbbször. Lehet, hogy nagyon jó az angolod, de először valami könnyebb magyarral kéne gyakorolni és utána váltani! Én is az énektanárt javaslom, lehet hogy nagyon tehetséges vagy, csak nem érzed magadon. - mint általában az ember.
2011. jún. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tehát VAN esélyed!
2011. jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönök mindent, akkor megpróbálom az énektanárt:)
2011. jún. 4. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!