Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új Killakikitt - Legenda albumról?

Figyelt kérdés
Szerintem valami elképesztő jó lett. A killák nagyon növelik a magyar rap színvonalát az biztos főleg, hogy még híres külföldi producerek is zenéiket adták az albumhoz. Most már tényleg egyre jobb itthon ez a műfaj is, nagyon sok jó, egyedi stílusú rapper van.
2011. jún. 3. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hól lehet meghalgatni?
2011. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
jó találtam youtubeon, majd késöbb írok mit gondoltam
2011. jún. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Oké. Pl ez 1 nagyon jó zenéjük az albumról: http://www.youtube.com/watch?v=jzlvX-AnZhE
2011. jún. 3. 11:31
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Ott van nagyon, csak sajna nem találok helyet ahonnan letöltsem. Pedig kocsiban jól szólna :)
2011. jún. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

szerintem az első lemez klasszisokkal jobb volt mint ez

de ezen is akad 1-2 jó dolog.....

2011. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

atom lett a cumó gyerekek

vegyétek meg szépen ne tőttögessetek mert az csúnya dolog

ha cigire van píz akkor erre is legyen

2011. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jaja. Vegyétek ám, hogy legyen pénz egy még jobb albumbra a killáknak!Bár ennél jobbat nehéz lesz cisnálni.
2011. jún. 5. 18:06
 8/12 Löwen válasza:
100%
Hát ez nem tirpa szoló album!! B*szott nagy lett! Vegyétek meg mert megéri :DD
2011. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez előtt nem igazán hallgattam Killát, mert a Ne szarakodjon 'Megb.szom az anyád mer én fasza gengszer gyerek vagyok'-os üres keménykedés volt, de ezzel az új albummal hatalmasat nőttek a szememben. Sokkal igényesebb szövegek, zúzda alapok, neves közreműködők, a DSP - Elmezaj után ez a legütősebb cucc (azt megvettem, de szerintem ezt is meg fogom). Kajak jó látni, hogy a magyar rap egyre igényesebb és technikailag is jobban összerakott lesz, egyre jobban rímel mindenki, egyre jobbak a témák, és egyre jobban fejezik ki őket. Aki meg csak madafakára meg agyatlan keménykedésre vágyik gyenge anyázós szövegekkel az hallgassa mr. bustát meg az szánalmas társait
2011. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

én voltam aki, mondta hogy írok mikor meghalgattam..


Nos, máshogy hangzanak.

Van pár jó szám, és szeríntem mondanak igazságokat.


Mint valaki mondta kicsit jobb, mert azért a első cd kicsit gáz volt, a durva szavak miatt, de ez kicsit "kedvesebb" és ahelyett hogy arrol rappelnek hogy hogyan b-sszák a p-nákat okosabb dolgokrol beszélnek.


Szóval jó :)

2011. jún. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!