Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Childern Of Distance-Emlékezz...

Childern Of Distance-Emlékezz rám. Miről szól? Esetleg Fluor-Mizu?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azt a feladatot kaptam irodalomból (mivel nem vagyok jó elemzésben),hogy az eggyik kedvenc zenémet elemezzem. Én kb. erre gondoltam,de ez túl kevés:

Az egész zene lényege az,hogy a fiú próbálja visszanyerni a lányt,de a lány már nem akarja. A fiú csupán annyit kér tőle,hogy emlékezzen rá.


Még gondoltam Fluor Mizujára is,mivel azt a tanárnő is kedveli:D Ahhoz a következőt gondoltam:


Az első verzében az előadó elmondja,hogy ő mennyire szeret bulizni. ("Zúzunk az éjszakában....")


Késöbb a refrénben megszólít egy lányt,s hogy a címhez hű maradjon az utolsó sorban fel tesz egy kérdést: "na mizu,mizu,mizu? " ("Kicsilány,ó szia heló....")


A második verzében leírja a környezetét.("A klubbok rég bezártak...")


Utána rappel magáról,hogy milyen is az,ha ő felbukkan... ("Te is tudod,hogy van ha Tomika felbukkan....")


A dalt a refrénnel zárja le.


Na mi a véleményetek?Esetleg segítenétek javítani rajtuk?! Előre is nagyon köszönöm!


2011. jún. 5. 17:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!