Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Basszusgitár hangszín beállítá...

Basszusgitár hangszín beállítása koncert közben?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Elsősorban olyan válaszát várom akik már koncerteztek is.


Ti hogyan oldjátok meg hogy ahol csattogós részek vannak ott jöjjenek a magasok, viszont ha brummogni kell akkor meg a mélyek?


Aktív gityó és azon tekergettek?


Esetleg nincs erre egy jó pedál? Amíg nem jön össze az ashdown cuccra valamit ki kell találnom. most fender rumble 100 on tolom


2011. jún. 7. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen gitár,de ha nem egy kezdő cucc,akkor van egy EQ sor rajta,azon tudod elég jól állítgatni...ha pedig egy kezdő cucc,akkor is kell hogy legyen legalább egy tone poti,és ha azt letekered,lejön a magas,és csak brummogni fog,viszont ez igényel egy pici plusz hangerőt,ugyanis nincs magas...igaz,én szólón játszom,de ez basszeron is nagyjából így van.
2011. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
van 1-2 cort bőgő, amin láttam hogy van rajta slap-kapcsoló, meg mittudomén. ha a hangszínállítás kevés, akkor lhet , netmudom a fender milyen, de kétcsatornás erősítő mindkét részét beállítod kivánság szerint és lábkapcsolóra kötöd.
2011. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!