Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a dal? (Kérdésed...

Melyik ez a dal? (Kérdésed túl rövid bla bla bla bla)

Figyelt kérdés
Az előbb hallottam egy nagyon jó orosz számot,sztem régebbi,mert régen is nagyon sokszor hallottam.Egy hosszú fekete hajú csajszi van a klipjében, rázza magát mint állat egy fehéres topban meg szoknyában,jó pörgős szám,és ilyeneket énekel h já zs tyibjá ljubilá kák tyipjá ljubilá maza faka,ja zs tyibjá ljubilá kák tyibjá ljubilá opa opa...vagy ez nagyon lehetetlen kérdés? xD
2011. jún. 8. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hol hallottad? Az is sokat segítene!
2011. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

köszönöm ezt a kérdést, sikerült feldobnod a napomat xDDDDDDDD

amúgy ha engem kérdezel, eléggé lehetelen kérdésnek tűnik, nekem pl fogalmam sincs :D

2011. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"já zs tyibjá ljubilá kák tyipjá ljubilá maza faka,ja zs tyibjá ljubilá kák tyibjá ljubilá opa opa"

Ez nagyon jó:DDD Am. fogalmam sincs:)

2011. jún. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
kák tyibjá závut? XDDDD
2011. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
EZAAAZ..megtaláltam http://www.youtube.com/watch?v=Vn-k3Lf45Gk beírtam pár szót a gugliba amit sikerült megjegyezni,és kiadta h Bianka-pro ljubov...am nagyon fasza zene,egyfolytában ezt hallgatom,már majdnem tom a szövegét is xD
2011. jún. 8. 20:06
 6/12 A kérdező kommentje:
am apám néz valami Humor tv-t,azon mennek ilyen jó muzsikák,meg hogy tö minyjá zábugy,tö minyjá prázstyi xDD
2011. jún. 8. 20:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Te is készvagy XDDDDDD
2011. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
minyjá závut minipanda :D
2011. jún. 8. 20:15
 9/12 anonim ***** válasza:
ez egy űberfosás ez a szám LOOOOOL
2011. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdés of the DAY :DDDD
2011. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!