Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen volt a hétfői Scorpions...

Milyen volt a hétfői Scorpions-koncert?

Figyelt kérdés
Sajnos nem lehettem ott, de nagyon érdekel. A résztvevőknek hogy tetszett? Hangulat? Szóval olyan rövidebb beszámoló a koncertről :)
2011. jún. 10. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
előtte szakadt végig az eső, de végül bejutottunk, halvány rockzene szólt, zztop, satöbbi, majd megjelent valami előzenekar-FÉLE, mint utóbb ismerősöktől kiderült a "bebe and the change" sehonnan senki sem ismeri de mégis ide került előzenekarnak banda. szegények nem voltak túl sikeresek, kapták a füttyöt, aztán elhúztak. azután sokáig zene szólt, szerelgettek , és fél9 körül elindult a back in black, felkeltve a közönség érdeklődését azután pedig megtörtént amire mindenki várt :):)) pont mint a mesében, olyan jó volt. minden csontra bevolt lőve, hozták a formájukat, végigjátszották becsülettel a 2 órát, nem sajnáltak semmit, tisztességgel nyomták. nagyon nagyon jó volt. volt egy hosszú dobszóló rész, közben filvetétéssel, albumbemutatókkal. dfde összeségében megérte elmenni, nem fogom megbánni éeletem első és utolsó scorpions koncertjét... sajnálhatod hogy nem voltál ott, nem akarom a szíved fájdítani, de tényleg nagyon jó buli volt.
2011. jún. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom is (egy életen át fogom), de az életkorom (15) és a távolság miatt nem jöhetett össze. DE próbálok minél több beszámolót olvasni, hogy legalább onnan megtudjam, milyen volt. Örülök, hogy jó volt, és hogy nem csalódtál a fiúkban :) Azért ennyi évesen megértem, hogy abbahagyják.
2011. jún. 13. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!