Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az ACDC frontemberének hogy...

Az ACDC frontemberének hogy lett ilyen hangja?

Figyelt kérdés

Kb, mint egy herélt kutyának:D Mit csinált, hogy így elment neki?

Amúgy miért szereti mindenki az ACDC-t? Nem akarok senkit megbántani, csak nem értem. Valahogy semmi "extrát" nem érzek benne, ami alátámasztaná azt, hogy ilyen népszerű.


2011. jún. 12. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj. :D A hangja miért lett ilyen "herélt kutya" hangja nem tudom, ez az eredeti :D Az hogy még kicsit recés is az a sok cigi :DD És, hogy sokan miért szeretek az AC/DC-t...Ezt nem lehet elmagyarázni, ezt érezni kell. A zene amit csinálnak hihetetlenül jó, és a szöveg értelmét is(akik tudnak angolul előnyben vannak) át kell érezni.:D Olyanról énekelnek, ami nekünk bejön és egyetértünk vele...Ők bálványok a fanok számára. Különben meg ízlések és pofonok. :D
2011. jún. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én egy dalban általában sokkal inkább a zenére figyelek, mint a szövegre. Angolul tudok. De én arra gondolok, hogy nagyjából az összs számuk ugyanazokra a gitársémákra épül... én nem akarom leszólni, csak egyszerűen nem értem a hírességük okát. A Queen-t, a Beatles-t a Kiss-t meg ezeket megértem, de az ACDC-t sosem értettem. Nekem túl "vadnyugati", semmi pluszt nem érzek benne. Volt néhány éve az a koncert, és akkor sem bírtam felfogni, hogy hogy képesek az osztálytársaim ezért ötvenezreket kiadni... a neve miatt? Na mindegy.
2011. jún. 13. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én örülnék, ha ilyen "herélt kutya" hangom lenne :D Nem ment el neki, ilyen érces-pasis-karcos-rockos hangja van alapból! És hát valszeg azért sikeresek, mert jól csinálják azt, amit csinálnak. Nem számít, hányfajta gitársémát használsz, az összes számodat írhatod egyre. Ha jók a számok, úgyis imádni fogják a rajongók. Én személyszerint imádom őket, mert egyszerű, dögös, állat rock n roll-t játszanak, amit valljuk be, ma már egyre kevesebb együttesnél tapasztalunk. És örülj neki, hogy olyan o.társaid vannak, akik AC/DC-re mennek. :) Az enyéim egytől egyig utálnak mindennemű rockot- ha jó, ha rossz...
2011. jún. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
nem akarod leszólni az ACDC de még is leszólod! és azért sikeres mert vannak rockerek is a földön nem csak kőcsőg reperek és discosok mint gondolom te is :)
2011. júl. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"nem akarod leszólni az ACDC de még is leszólod! és azért sikeres mert vannak rockerek is a földön nem csak kőcsőg reperek és discosok mint gondolom te is :)"


1. A két mondatodban több hiba van, mint amit én 10 kérdésben véletlenül ejtek. Ugye nem haragszol, ha nem veszlek ezek után teljesen komolyan?


2. Nem vagyok "kőcsőg reper vagy discos". Egyik műfajt sem követem. Kifejezetten szeretem a rockot. Nem szóltam le az ACDC-t, csak nem értem, mitől olyan híres. Ez nem leszólás. Hiába vigyorogsz itt nekem, attól még egy műveletlen tahó vagy.

2011. júl. 8. 11:50
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

1. a ki herélt apád fasza a taho te köcsög


2.a nyugdíjas klubba tahozd le a haverjaidat.


3. te nevezed magad rockernek?


4. és igen is vigyorgok :):):):):):):):):):):):):):)):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja és le szarom hány hiba van benne

2011. júl. 9. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!