Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van valakinek infója, vagy...

Van valakinek infója, vagy valamiféle tudomása arról, hogy VILLE VALO- a HIM énekese mit csinált 2011-ben,? Mert és semmit nem találok róla. Nagyon eltűnt

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

Lehet hogy elpatkolt tüdőrákban..pedig imádtam és szeretem a zenéit ma is.

De most láttam egy filmet és mintha az ő hangja lett volna a filmzenében.

2011. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tény, hogy sokat cigizett, de leszokott és én nem tudok róla, hogy rákos lenne...Jaja elég jó zenéi vannak, emlékszel mi volt az a film??

Monst néztem a Valo Daily-n, hogy júliusban koncerteznek amerikában. Ez is valami :D

2011. jún. 16. 18:05
 3/9 anonim válasza:
100%

Szia!


Én úgy tudom egyszerűen csak pihent vagy még most is pihen. Ha régóta ismered a zenekart, tudod milyen... van mikor elbújik egy időre. :)

De am, azt hallottam hogy jövőre új albumot adnak ki. Úgy hogy már el is kezdhette írni a dalokat. Csak keveset szerepel, ennyi az egész :)

Ha van időd, hetente egyszer menj fel a Him-Times nevű magyar oldalra, és olvass vissza a chatbe. A fanok másolnak információkat néha.

2011. jún. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is pihennek, tudod mi van, kiadnak egy lemezt, utána jön egy csomó koncert, tavaly is milyen sok fellépésük volt csak az usa-ban, utána egy kis szünet van, aztán kezdődhet minden elölről. Ők sem lesznek már fiatalabbak, nem tudnak 2-3 naponta mindig más városba fellépni mint anno, meg néhányuknak gyereke is van, és lehet h inkább a családdal lennének mint állandóan utazni.

Nem tudom h leszokott-e Ville a cigiről, tavaly év elején újévi kívánságnak azt írtam be a fórumba, bárcsak leszokna, utána pár hónapra rá láttam róla egy youtube interjút amibe azt kérdezték tőle, ha ő kérdezne magától valamit, mi lenne azt. Azt hiszem azt kérdezte, h mikor szokna le a cigiről, és egyben válaszolt is rá, hogy majd lefog, elhatározta csak még nem tudja mikor. Remélem sikerül/t neki. Tök happy lettem amikor ezt mondta. :))

2011. szept. 20. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy írtak számokat már egy új lemezhez. Az album nem valószínű, hogy 2012-ben kijön, mert a dobosuknak valami idegekkel kapcsolatos betegsége volt, és így egy jó ideig nem tudtak dolgozni. Amúgy pedig az előttem szólók leírták korrektül, valószínű a Screamworks túra után egy kis pihenés is belefért. Az ivásról és a cigiről pedig tényleg leállt, a 2010-es koncertfelvételeken már egyszer sem láttam rágyújtani, és az interjúk is ezt támasztják alá, ez tényleg jó hír :)
2012. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nemrég olvastam, hogy az új lemez kiadását 2013-ra halasztották (gondolom a dobosuk betegsége miatt van a húzódás)
2012. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaja, jövő év első felében jön ki az új lemez!
2012. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én előrendeltem az új albumot, tegnap kaptam e-mailt, h postázták a CD-t, remélem péntekre megérkezik, mert a tengerentúlról jön.

HIM <3

2013. ápr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Július 24-én lesz koncertjük a Budapest Parkban!
2014. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!