Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Bakelitlemez lejátszóra...

Bakelitlemez lejátszóra gombostű hegye?

Figyelt kérdés
Van egy bakelit lejátszóm, amiből hiányzik a tű. Gombostűvel meg lehet-e oldani a tűt, vagy az szétb*szná a lemezeket?
2011. jún. 14. 19:18
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ne tedd.
2011. jún. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem fogom! ;)

Csak felröppent bennem az ötlet!

2011. jún. 14. 19:54
 3/15 anonim válasza:
És milyen bakelitjeid vannak?
2011. jún. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Egyenlőre egy Dolly Roll, és egy karácsonyi nagylemez. A többi a régi házunk pincéjében várja egy satuval együtt, hogy hazahozzuk. Állítólag 40 darab van, csak attól félek, hogy az idők során ellopták, vagy szétrohadtak. :(

Talán jövőhéten megyünk be Pestre, és hazahozzuk őket.

(Annál több rádiókazettám van felcimkézetlen, most pár szám nevét próbálom megfejteni.)

2011. jún. 15. 09:50
 5/15 anonim válasza:
:) Reménykedj, hogy találsz Hobo, Omega, I. Emelet lemezeket ;)
2011. jún. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Első Emeletet nap mint nap hallgatok Youtube-on. :D

Nagy kedvenc!!

2011. jún. 15. 10:54
 7/15 anonim válasza:
Nagyon helyes.
2011. jún. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Na amiért ilyen jó zenét hallgatsz, segítek



[link]


[link]


[link]



Itt keress, biztos lesz neked való

2011. jún. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, igazán rendes vagy!!! :D :D

Kicsit OFF-olok, ha nem baj:

Amúgy már 7 évesen bírtam minden retrót!

Retro Lada, Retro zene, Retro Mobil (van a gyűjteményemben egy Ericcson GA628 töltővel, és még működik!!!) Két Akai videolejátszó, mamám kb. 60! db-os kazettagyűjteményével, de még a rádióm is ITT Nokia Camping Cass 717! És még nem beszéltem a két Videoton Super Infracolor tévénkről (amiből már csak 1 működik :(). Könyveim háromnegyede elmúlt 25 éves, De van ami már 50 is!A padláson találtam egy 30 éves Videoton tv-t (pontos típust nem tudok) Meg egy Videoton Star De Luxe-ot.

Annyi retro van ebbe a házba, soha nem válnék meg semmitől se!

Am még annyit, hogy még 3 éve kb. hallgattam a bakelitlejátszót, és már nem tudom miért, de kiugrott a tű, és soha többé nem találtuk.

És most vagyok 13, és a haverjaim nem bírják amikor mondom nekik, hogy ABBA a csengőhangom, egyből rávágják hogy mért bírod ezeket az ócska régi sz*rokat?!

Sajnos ma már mindenki ilyen... :)

2011. jún. 15. 11:19
 10/15 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy a padláson a tv is Super infracolor, csak az még régebbi típus! (Még ilyen fa színe van, és hatalmas nagy) És ki ne hagyjam a sajnos csapágyas ETA 402-es porszívónkat (azóta már van egy modernebb, így az ETA csak másodállásban mozog, de használjuk).
2011. jún. 15. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!