Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Bejön Gaga Judas című dala?

Bejön Gaga Judas című dala?

Figyelt kérdés
Vagy szerintetek is bűn hogy ilyeneket énekel egy dalban?
2011. jún. 15. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Gaga úgy gáz, ahogy van.
2011. jún. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Persze ,hogy bejön,az egyik legjobb szám az albumról.

És nem ,nem bűn. Ha értenéd a szövegét,és nem csak addig jutna az agyatok ,hogy szerepel a szövegben az a két név ,hogy Judas és Jesus,akkor talán te sem tartanád annak.

Ja és legyetek szívesek ,nézzetek már utána Gagának is. Az egyház könnyen picsog mindenen,de azt sem tudják ,hogy ki az a nő és mit tesz...

2011. jún. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki nem állhatom a nőt. vannak számai amik megragadnak de csupáncsak az egyszerűsége miatt (fülbemászó), de amúgy nem szeretem. talán a born this way az egyetlen amit eddig szeretek tőle.
2011. jún. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
előző kommentelő.Félre érted,én nem utálom,nagyon is tetszik a szám,és értem a szövegét.:) bár mondjuk céloz rá h szexelt Judas-al,de engem nem izgat mit énekel.Csak azért kérdem,mert láttam Youtube-on 1 vidit amiben 1 csaj elbőgte magát a klipp miatt :/
2011. jún. 22. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt van néhány elemző videó:

[link] 10:30 körül kezdődik.

Vagy:

http://www.youtube.com/watch?v=AxVOjkrqJg4


A videoklipjei tele vannak rejtett üzenettel és szimbólumokkal.

2011. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!