Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Üdv hogy lehetne kicsit...

Üdv hogy lehetne kicsit alakítani a hangomon?

Figyelt kérdés
Nemsokára össze áll a bandánk és elvileg én leszek az énekes viszonylag jól éneklek a hangom pedig jó mély viszont szeretném ha kicsit rock-osabb, rekedt lenne. hogy lehetne ezt kivitelezni? az olyan válaszoktól hogy szívj el napi 2 doboz cigit kíméljetek.....
2011. jún. 15. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyik barátom mélyítni akarta a hangját és azt hallotta, hogy ha sokat ordibál, akkor mélyül...képzelheted milyen volt...mindig üvöltött, már felidegesített xD aztán persze jól berekedt.Már nem emlékszem, hány napig tartott, de ha rekedt hangot akarsz, ez egy tuti módszer:D
2011. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:D:D kicsit hülyén hangzik a dolog de akár nég működhet is XDXXD
2011. jún. 15. 20:36
 3/10 anonim ***** válasza:

figyu...hány éves vagy??

kb mennyire mély a hangod??

ezeket nem ártana tudni...enélkül nem sokat lehet mondani...

amugy meg...és rengeteg slipknot, koRn számot hallgattam...és énekeltem is...én 16 leszek nov-ben...

és kb 1.5 év alatt 2x mélyebb lett a hangom..és a rekedtséget pedig én állítom be magamnak...a rekettség az nem "általánosan " fog jönni...szal: te magad meghatározhatod hogy most rekedt-en vagy anélkül akarsz énekelni , beszélni stb..

én ajánlom hogy kb napi 30 percet énekelj..: pl: Slipknot, vagy koRn...a korn-tól mélyebb lesz a hangod és egyszerre több hangmagasággot is elérsz... a Slipknot-tól pedig rekedtesebb lesz a hangod!!

jó szórakozást =)

2011. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
15-öt tölöttem idén és hát eléggé mély a hangom az átlagnál jóval tehát kb. olyan hogy telefonban azt hitték hogy 25 éves vok
2011. jún. 16. 16:11
 5/10 A kérdező kommentje:
ja és amugy köszi ezt az éneklős tippet is kipróbálom:D:D
2011. jún. 16. 16:12
 6/10 Frey Marci válasza:

énekeld a korntól a get up-ot, az eléggé mély, ha már ezt ajánlották, és ez még jól is hangzik, nekem tetszik, pedig lány vagyok, és nem vagyok ennek a bandának a rajongója

sok sikert a friss zenekarodhoz :)

2011. jún. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi de mégsem lesz zenekar :/ a dobos be mondta az unalmast úgyhogy maradnak az iskolai fellépések és a szóló karrier:D
2011. jún. 29. 18:39
 8/10 anonim ***** válasza:
te hol laksz am?..--> én pont dobszerkózók....a második kommentelő vagyok :)
2011. aug. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
sopron
2011. aug. 11. 11:28
 10/10 A kérdező kommentje:
mondjuk már nemhinném hogy sok lesz a bandából mert megint kezdődik a suli :/ aztáninkább a tanulásra koncentrálok
2011. aug. 11. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!