Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez az együttes és mi a...

Melyik ez az együttes és mi a szám címe? Itt van Bernsky aki már másodszor reprezentál engem Ugye érted már a szlengem - igen Mert egyebem sincsen csak a 120-as Skodám kollagén atléta proteinnel dúsított tesztoszteron odamondta habostorta

Figyelt kérdés

Van egy kb. 2001-ből származó „Hip-Hop” szám, amit ismét szívesen meghallgatnék, de sem a címe sem az előadója már nem jut eszembe. Viszont még emlékszek belőle pár sorra és jellegzetes kifejezésre:


Itt van Bernsky aki már másodszor reprezentál engem

Ugye érted már a szlengem - igen

Mert egyebem sincsen csak a 120-as Skodám


kollagén atléta

proteinnel dúsított tesztoszteron

odamondta habostorta, betűrántotta


Melyik ez az együttes és mi a szám címe?

Ha van videó, akkor azt légyszi linkeljétek.


2011. jún. 16. 10:00
 1/2 anonim válasza:
Google jóbarátod ...
2011. jún. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez nagyon előremutató segítség volt kedves barátom. Látom te számítástechnikai téren sokkal képzettebb vagy nálam. Kérlek, akkor keresd meg nekem ezt a számot a Goole-ön, mert azért tettem fel itt ezt a kérdést, mert eddig nem sikerült. Természetesen csak akkor, ha segíteni szeretnél, ha nem…
2011. jún. 17. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!