Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektro-akusztikus gitárral...

Elektro-akusztikus gitárral meg lehet ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy van egy elektro-akusztikus gitár, van erősítő és rá tudom kötni közvetlen a gépre a gitárt. A gépen van olyan program amivel a gitár hangját (torzítás, effektek, stb...) lehet állítani, de ezt még csak elektromos gitárnál láttam alkalmazni. Elektro-akuszitkusnál el lehet érni olyan hatást így, hogy olyan hangja legyen mint egy elektromosnak? Nyilván úgy értem, hogy a fejhallgatón hallanám azt a hangot, egyébként meg csak sima hang ugye, mert a gép változtatja.
2011. jún. 16. 13:55
 1/1 Thurston ***** válasza:

Egy akusztikus gitár torzítva soha nem fog olyan steril és tiszta hangot eredményezni, mint egy szimpla elektromos gitár. Én személy szerint imádom a hangját, de például metált nem nagyon fogsz vele játszani.

http://www.youtube.com/watch?v=fhGu2CDqQqo

2011. jún. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!