Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tetszik Lady Gaga új...

Hogy tetszik Lady Gaga új videója?

2011. jún. 17. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem rossz, bár nem vagyok oda a klipjeiért :D de jobb, mint a born this way, az nagyon nem tetszik.

Neked hogy tetszik? :))

2011. jún. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Különlegesnek érzem,amiért ilyen szolidra sikerült :) Bár szeretem a többi klipjét is,de ez szerintem különbözik. Tetszenek a színek is.


Köszi a választ! És kíváncsi vagyok még további véleményekre is! :)

2011. jún. 17. 09:18
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik :)) szerintem ez a legjobb szám a BTW-ről :D
2011. jún. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen szerintem is tök jó h ilyen szolid lett nekem csak az a bajom hogy nem törtènik benne semmi, nincs sztorija.csak jårkål fel-alå az utcan...
2011. jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egy idiota,leg idiotabb klippeket csinaljak neki es ronda is
2011. jún. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó,látom nehézségeid vannak,ha egy kérdés megértéséről van szó. Elmagyarázom: az volt a kérdés ,hogy mi a véleményed a KLIPRŐL, és nem LADY GAGÁRÓL. :)
2011. jún. 19. 11:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit unalmas...Lady Gagatól sokkal látványosabb klipeket szoktam meg, ez most nekem nem nagyon jön be, nem történik benne semmi, szereplő sincs benne sok, többet vártam.
2011. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!