Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek igaza van Mester...

Szerintetek igaza van Mester Tamásnak amiért az állítja Adam Lambert a legjobb énekes?

Figyelt kérdés
Figyelem! Most nem arról van szó hogy kit mennyire szeretünk! Legjobb hanggal rendelkező énekes!
2011. jún. 17. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Teljesen igaza van. ÉS nem elfogultságból. Nem hallottam még így énekelni senkit rajta kívül. Azt mindenképp elmondhatjuk ,hogy a ma élő legjobb énekes. Veleszületett tehetsége van az énekléshez és a szerepléshez,ezen kívül nagyon képzett is.
2011. jún. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Thurston ***** válasza:

A legjobb popénekes talán.


Egyébként baromira kíváncsi lennék, hogy egy művészeti ágazatban hogyan állapítod meg, hogy szerinted ki mennyire jó, ha nem az alapján, hogy mennyire szereted amit csinál...

2011. jún. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ma 11:00 ebben igazat kell adnom ,de csak részben. Mi ,hétköznapi emberek,legtöbbször nem tudunk elvonatkoztatni az érzelmektől,és nyilván aki megszállottan utálja Adam-et ,az nem fogja elismerni ,hogy hihetetlen amit csinál. De ez rossz dolog. Van olyan énekes,akit én unszimpatikusnak találok,ha meglátom elkapcsolok,de elismerem,hogy jó hangja van,és hogy tehetséges. Szóval azért el lehet dönteni,ha valaki nagyon akarja.


Adam pedig közel sem csupán popénekes. ;)


Első voltam :)

2011. jún. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
IGEEEN
2013. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Persze, még egy szöveget sem tud írni! Messze nem a legjobb énekes, a ma élők közül sem!!!


A legjobb szerintem a ma élők közül az David Bowie, de csak hogy így kapásból még említsek párat, Michael Stipe, James Hetfield, Axl Rose, Thom Yorke, Eddie Vedder, Holly Johnson, Paul McCartney, Stevie Wonder, Robert Plant, Steve Perry, Bruce Springsteen, Sting, David Gilmour, Ozzy Osbourne, Morten Harket, Lionel Richie, Bob Dylan, Bruce Dickinson, Paul Simon, Anthony Kiedis, Kenny Rogers, Dave Gahan, Willie Nelson, James Ingram, Greg Lake, Fish, Peter Gabriel vagy Jon Anderson is sokkal jobbak náluk, és akkor még csak néhány ma is élő férfi énekest említettem, halottakat vagy nőket nem is.

2013. dec. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kedves utcsó, ők elbújhatnak Adam mögött. Tisztára nyalhatják a 100.000-,ft-os csizmáit :) Adamet sokszor megkérték hogy segítsen szöveget írni, és magának is sok szöveget írt. Fantasztikus hangja van. ha annyi évet lesz a szinpadon (márpedig igy lesz) mint pl. Freddie volt akkor messze le fogja körözni a kis "legendáitokat" is. A női énekesek pedig csak arra jók, hogyha Adnek épp nincs párja, és olyan kedve van (volt már neki, sőt!) akkor lefektethesse őket :))
2013. dec. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

Bocs, de szerintem ezeknek a felét még csak hallomásból sem ismered ha rögtön egy ilyen állítással elrendezed ezt az azt hiszem 29 énekest akit felsoroltam, másrészt meg lemerném fogadni hogy egy elfogult kis tinilány vagy.


Megkérték hogy szöveget írjon???:D:D:D Ő aki egy albumát nem tudja egyedül megírni??? Komolyan te szerencsétlen nézz már utána, itt van Adam Lambert, kemény 2 albuma:


[link]


[link]


Tekerd csak le a Track listing részig, ott meg szépen nézd meg a Writer(s) résznél kik írják a számait! Konkrét számok vannak aminek az írásához SEMMMI köze sincs! Hogy hasonlíthatsz össze egy ilyen kis senkit, akinek egy saját gondolata nincs, egy olyan korszakos egyéniséggel mint pl. David Bowie! Aki százszor megtudott újulni, ha megnézel egy albumot a szövegeket EGYEDÜl ő írta, saját autonóm gondolatai vannak, egyedi egyénisége, hangi adottságai vannak, nem úgy mint Lambertnek akinek eddig egy egyéni megmozdulása nem volt, fogalma sincs a szövegírásról, nem beszélve arról hogy Bowie koncept albumokat írt, tartalmas szövegvilágokkal, míg Lambert még egy dalt se írt egyedül, ráadásul azok se szólnak semmiről és csak úgy ráb asznak 12 számot egy korongra minden összefüggés nélkül. Lambert nem volt MŰFAJOK előfutára mint David Bowie, tipikus b uzis hangja van, megjelenése van, egy olyan ember akit 20 év múlva mindenki elfog felejteni, Bowie meg örökké a popszakma egyik legnagyobb tehetsége és alkotója marad, csak úgy mint az a-ha, a Frankie Goes to Hollywood, vagy a Depeche Mode.

2014. jan. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Beg for Mercy Albumot Adam írta EGYEDÜL! 2011-ben ki adták. a régi rock bandája számai szerepelnek rajta. lehet hoy én nem ismerem a te előadóidat (csak Adamet hallgatok)(akiket 1-2-őt Adam egyébként hallgat) de te meg Adamet nem ismered. Azt hiszed hogy csak azok a zenéi léteznek amik "híresebbek" (és mégcsak ezek sem olyan híresek) A másik pedig, ahogyan ELŐADJA. Az a nem semmi! Meg a hangja.
2014. jan. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
+ Ha ismernéd tudnád miről szólnak a számai. Adam még csak most kezdte, de majd a csúcson... még ha híres és tehetségesek is akiket felsoroltál, az Istent akkor sem tudják túlénekelni ;) de aranyos hogy próbálkoznak. Adam túl szerény hogy felnéz 1-2re.
2014. jan. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Oké, én itt fejeztem be, egy menthetetlen tinilány vagy akinek vizes a bugyija Adam Lamberttől. Bocs de ebből ennyit tudok csak kiolvasni. Meg mi az hogy isten? Uramatyám -.-" A Beg for Mercy-t megpróbáltam megnézni, nincs cikkje a Wikipedia-n, és egy válogatásalbum, ahol eddig meglévő számokat raknak fel. Ha te azzal válaszolsz olyan érvekkel alátámasztott tényekre, mint hogy Adam nem tud számokat írni (ugye belinkeltem a két STÚDIÓ ALBUMÁT és nem volt olyan szám amit csak ő írt volna, sőt konkrét számok volnak amikhez köze sem volt), hogy én nem ismerem, akkor nincs értelme ennek a beszélgetésnek. Amúgy ha már úgyis az ismerésről van szó, azt mondod te nem ismered azokat akiket felsoroltam? Akkor miért mondtad hogy Adam jobb náluk? Meg mi az hogy Istennek nevezed meg a legjobbnak amikor tuladjonképpen nem is tudsz átfogó véleményt alkotni mert csak őt hallgatod! Én hallgatok poptól kezdve rockon át countryn keresztül egészen a hip-hopig mindent, de ha te csak Adamet hallgatod nincs is értelme ennek a vitának, azt mondhatom max. hogy hallgass meg egy-két albumot azoktól akiket írtam és akkor legalább egyrészt az ízlésed kiterjed, másrészt elhiszed hogy Adam nem az isten. Lehet jó a hangja és jól adja elő, bár nem állítanám hogy a legjobb, én legelső válaszomba leginkább azt írtam hogy messze nem a legjobb (ezzel nem azt mondom hogy rossz a hangja, előadásmódja) és hozzátettem hogy nem kell ajnározni, mert messze van az igazán nagy művészektől alkotókészségben is. Arra meg mit írjak hogy azt mondod azt hiszem hogy azok a zenéi léteznek amik híresebbek. Egyrészt nem hiszem, nem tudom honnan következtettél erre, és én is úgy gondolom ahogy írod, ezek nem híresek, vannak köztük mára eléggé ismeretlen zenekarok is. Én egyébként mint már említettem sok zenét hallgatok, nem a híresebbekre adok (Adam egyébként szerintem nagyon híres) hanem inkább a minőségre próbálok. A felsorolásról meg annyit, hogy pár kiváló énekest akartam felsorolni, a nagyrészük egyébként dalokat is írt, erre is figyeltem közben picit, de leginkább a véleményem szerint Adamnél jobb hangú énekeseket soroltam. Amúgy érdekes hogy azt mondod hogy ha tudnám miről szólnak a számai, hát a számai egész szép hányadához még köze se volt (írásilag) így ha szól is valamiről az nem lehet az ő gondolata. A többi számában más emberek segítségével írta, tehát ott se teljesedhetett ki annyira, hogy azt mondjam ezek az ő gondolatai, személyes meglátásai. Olyan száma meg nincs amit egyedül írt (legalábbis a stúdió albumain). Azt írod hogy majd a csúcson, hát nem tudom, nem hiszem hogy kitudna teljesedni annyira, egyenlőre nem az látszik, de igazából megmondom őszintén veled együtt remélem hogy lesz olyan jó mint akiket felsoroltam, és mégjobban remélem hogy még jobb is!
2014. jan. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!