Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az új rammstein turné neve...

Az új rammstein turné neve "Made in Germany 1995-2011". Lehet, hogy itt a vége? Nemlesz több koncert, lemez stb? Nem értem.

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 16:36
 1/7 Thurston ***** válasza:
Nem, de mint tudod 2011-et írunk.
2011. jún. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt értem de nekem ez valahogy ilyen "befejezésesen" jött le.
2011. jún. 18. 16:45
 3/7 anonim válasza:

Nem kizárt, az énekes, Till Lindemann még 2005 tájékán nyilatkozta, hogy 50 éves korában vissza szeretne vonulni. Erről azonban azóta se beszéltek, a LIFAD turnén pedig megmutatták, mennyi energia van még bennük.

Hivatalosan annyit tudni, hogy a hamarosan megjelenő válogatáslemez köré fog épülni a turné, nincs szó visszavonulásról (egyelőre).

2011. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsónak is! ezt a tilles dolgot még nem hallottam :D
2011. jún. 18. 17:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Turné, CD+DVD az összes eddigi videóból. (best of)

Még lesz egy album. Schneider, Paul és Till is megerősítette.

Lenyomják ezt a turnét (világszerte) és szerintem vége.

A csúcson kell abbahagyni. És igen Till valóban azt nyilatkozta, hogy 50 éves kora után már a gyerekeivel akar foglalkozni.

2011. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kicsit befejezéses a cím. Habár, ellene szól, hogy egyrészt válogatás, best of lemezt mások is adnak ki, és nem visszavonulás miatt. Másrészt ezt 2005-ben nyilatkozta, akkor még a LIFAD-on nem is dolgoztak, akkor volt a nagy kihagyás. És szerintem minden koncerten kiderült, hogy nagy igény van rájuk. Harmadrészt: nem jelentették be, hogy ez lenne az utolsó turné, pedig az ilyet be szokták, már csak a marketing miatt is - drágán is el lehet adni a jegyeket, stb. Szerintem egy még lesz, vagy legalábbis, őszintén remélem!
2011. nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Habár én is gyanúztam, a Mein Land making of-jában Paul azt mondta, hogy reméli, az emberek nem fogják azt hinni, hogy ezután a turné után feloszalank. Én hiszek neki :)
2011. dec. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!