Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dalszöveg letöltés? Program...

Dalszöveg letöltés? Program vagy honlap kellene

Figyelt kérdés

Van kismillió zeném és egy olyan oldal vagy program kellene amivel a zenéknek a dalszövegét le tudom txt-be menteni.

Tehát úgy akarom hogy telón hallgatom a zenét és tudnám nézni a szöveget is.

Egyesével meg nem tudnám minden számnak kimásolgatni a szöveget ezrét kellene más megoldás.


2011. jún. 18. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:

ez egyszerű:

[link]

ide beírod,ami kell,és kijelölöd(gondolom ezt nemkell részletezni)csinálsz valahol a gépeden egy új szöveges dokumentumot(az a txt)és beileeszted oda a dalszövege(ke)t

2011. jún. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

de elég ha googleba beírod az előadót,meg a szám címét,ad ki dalsz9veges oldalakat(nem feltétlen magyart)

példa:

link1: [link]

link2: [link]

attól függ,hogy magyar vagy külföldi oldalt akarsz-e(mindegy,ha ottvan a dalszöveg)

2011. jún. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezekre magamtól is rájöttem. Pont azért írtam a kérdést, mert más módszer kellene, hogy NE KELLJEN EGYESÉVEL kimásolni txt-be a szövegeket.

Már egy album esetén is fél óra lenne minden számra külön-külön rákeresni, új txt-t csinálni, azt elnevezni úgy mint a számot, bemásolni a szöveget....

2011. jún. 20. 13:33
 4/7 anonim ***** válasza:

milyen fél óra?létrehozol EGY DARAB txt-t,gyorsan az EGÉRREL kimásolod a dalszövegeket, és mind beilleszted UGYANABBA a txt-be,amit ha végeztél lementesz.5 perc sincs az egész,hacsak nem 10000 számod van,nemtudom mit bajlódsz.

ha pedig arra gondolsz,hogy egy dalt mondjuk "beraksz" egy programba,az pedig varázslatos módon leírja a dalszövegét,akkor arra aztán várhatsz,ilyen nincs.(főleg nem telóra)

de még mindíg nem teljesen értelek,világosíts fel,ha valamit nem vágok.

2011. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pont azért tettem fel a kérdést, mert nem egyesével akarom kimásolgatni a szövegeket, és nem egyesével akarom keresgélni a neten.

Valamilyen program létezik rá, csak azt nem tudom hogy melyik. Akármilyen furcsa, nem úgy szoktam zenét hallgatni, hogy hónapokig hallgatok 1-2 albumot. Ha így lenne akkor nem érdekelne h 5 percig tart egyetlen szám szövegének kimásolása. De napi 20-30 szám esetén, ráadásul úgy, hogy minden nap mást hallgatok kicsit macerás lenne.

2011. jún. 21. 13:14
 6/7 anonim ***** válasza:

értem,én sem 1-2 albumot szoktam csak hallgatni.

ilyen program szerintem nincs.

2011. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de van, mert már láttam. Csak nem tudom mi a neve, de tuti hogy van ilyen.
2011. jún. 25. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!