Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Anti Fitness Club vagy Fluor?

Anti Fitness Club vagy Fluor?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb?
2011. jún. 19. 21:12
1 2
 1/19 valakiakitnemismersz ***** válasza:
32%
Mind a 2 egy nagy sz@r divatzene! 14/f
2011. jún. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%
Ezek élőlények?
2011. jún. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
99%

Ez most egy komoly kérdés?

Molnár Tomi dolgozik azon ,hogy legyen valaki, zenél, énekel,dalszöveget ír,nem csak magának hanem másoknak is. Az AFC zenéje nem az én stílusom,de elismerem őket,mint fiatal zenészeket.

Fluor-nak meg sikerült előnyt kovácsolnia a szellemi visszamaradottságából,így néha vicces is tud lenni.

De most miben kéne őket összehasonlítani?

2011. jún. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kérdés vplt hogy melyiket szeretik jobban
2011. jún. 20. 09:36
 5/19 anonim válasza:
100%
Egyik se nagy kedvencem, de ha választani kell, akkor inkább AFC :)
2011. jún. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ZENÉRŐL van szó akkor inkább AFC, mert ők hangszereken zenélnek, ahogy azt kell. FluorNAK, pedig csinálják a zenét számítógépen. Szóval egy az hogy számítógépen csinálják amit én elvetek, kettő meg hogy nem is ő.
2011. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%
Az AFC-t jobban szeretem. AFC Tomi tud dalszöveget írni Fluor meg kevésbé.:D
2011. jún. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
10%

Inkább fejbelövés.

Vagy ha már nagyon választani kell, akkor anti torna klub, abban legalább hangszerek vannak. Az már kérdés, hogy nem tudnak játszani rajtuk.

2011. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Anti Fitness Clubbot nagyon de nagyon utálom.

Ugyhogy mindenképpen fluort választom. Bár ő sem a kedvencem de nem utálom. És szerintem a mizu című száma nagyon jóó. :) Nem véletlenül hallgatták már meg szinte 10 millióan. Aki meg azt mondja, hogy nem tetszik neki mert sokan utálják azt a számot az lehet, hogy más stílust szeret, hazudik, vagy egyszerűen csak irigy.

De tudom, hogy a kérés az nem ez volt, hogy ki szereti a mizu c. számot. Ezt csak azért írtam mert már említettem hogy nem a kedvencem de a mizu az tényleg kiemelkedő:))))

Neked melyik tetszik jobban? (mármint a kérdezőnek) :D

2011. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én az Anti Fitness Club-ot jobban szeretem de Fluornak a Lájk c. száma tetszik.De nekem több szám tetszik az AFC-től.
2011. jún. 20. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!