Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tetszik nektek ez a zene?...

Tetszik nektek ez a zene? Hallgassátok meg!

Figyelt kérdés

.

Kérlek írjátok le, hogy tetszik-e nektek ez a szám! Ne csak annyit, hogy "háát, ez elég kaki..!", vagy "húú, ez tök király..!", hanem indokoljátok is meg, tehát némi negatív vagy pozitív építő kritikát várnék a dallal kapcsolatban!


Itt a link (4:37 és 5 MB): *****


Köszönöm!

.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. márc. 24. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem teszik. Alapból le van egyszerűsítve a hangszerelés, de ráadásként még ötlet is kevés van benne. Ez kitűnik abban, hogy kb. egy perc után kifullad az egész. Vagy túl hosszú lett, vagy pedig több motívumot kellett volna komponálni előzetesen.

Másrészt meg egyszer valaki azt mondta, hogy a zene igazából a két hang közti szünet. (vagy valami ilyesmi) Na, ez a szerzemény pont ezt viszi túlzásba.


Legfeljebb háttérzenének tudnám elképzelni egy filmben, de ahhoz is egy kicsit jobban meg kellene szerkeszteni.

2009. márc. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem az egyszerű zenéket, ha az úgy tényleg készen van, és látszik, hogy tudatosan lett olyan, amilyen. Ez a zene viszont csak egy kiforratlan próbálkozás. Kevés, és valahogy "se füle, se farka".
2009. márc. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy HANGOSAN és FÜLHALLGATÓVAL kellene meghallgatni! Lécci ezt vegyétek figyelembe!!
2009. márc. 24. 14:35
 4/5 A kérdező kommentje:
Került alá basszus is... *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. márc. 24. 17:49
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Így is tartom az eddigieket...
2009. márc. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!