Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az AFI tényleg emos zene? Ezt...

Az AFI tényleg emos zene? Ezt nem szeretném elhinni. én akkor is imádom

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
akkor nem mind1 hogy milyen? egyébként szerintem sima pop-punk-rock. de kb + szembe-haj + egy csipetnyi darkness = emo
2011. jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Thurston ***** válasza:

Az első válaszoló téved. Az AFI pontosan azt a fajta dallamos, technikásabb hardcore-t nyomja, amit az emó kifejezés takar.


De amúgy milyen böszme kérdés ez? Mi az, hogy nem szeretnéd elhinni? Ne legyél ilyen emóellenes divatarc, és esetleg szard le, hogy mi milyen műfajú.

2011. jún. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősömmel vitatkoztunk erről. Le is szólta, hogy miylen gáz imós együttes. Én meg mondtam neki, hogy nem az.De elbizonytalanodtam, bár most már az emohoz másképp állok. :)Eddig mindig a Tokio Hotel és társai jutottak eszembe. Most legalább tudom, hogy van igényes emo zene is :).
2011. jún. 22. 23:55
 4/9 Thurston ***** válasza:
Sejtettem, hogy erről van szó. Azok az "emó" együttesek, amiket a viván és az emtívin nyomatnak, mint a Tokio Hotel, meg hasonlók, zeneileg sehogyan sem kapcsolódnak az emóhoz. Az teljesen szimpla indie rock, csak emó küllemű arcok csinálják. Az AFI ezzel szemben teljesen tiszta emó. Szóval igen, az emó alapvetően egy barmi jó műfaj szvsz. Az egyik legigényesebb és legeredetibb rockzenei irányzat.
2011. jún. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:) köszönöm a válaszokat :)
2011. jún. 23. 00:55
 6/9 Thurston ***** válasza:
2011. jún. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
igen az afi emo zene,meg egyébként is szeretik az emok hidd el énis az vagyok..
2011. jún. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, mint látod a nép annak titulálja. Viszont olvastam egy cikket, amiben pont erről nyilatkoztak. Nos, mondjuk úgy röhögtek. Magukat nem tartják annak.

Nekem mindegy, amíg jó a zenéjük. :D

2011. jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Pár hónap és én is emos leszek. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

------------------------------------------------------------

))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

2013. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!