Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Balaton déli partján jun29-j...

A Balaton déli partján jun29-jul.3közt hol lehet egy jot bulizni? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Lemegyünk a haverokkal balcsira, fonyod mellé és elnéznénk 1-2 jobb bulira. nem ismerjük a helyeket, nem tudjuk az árakat, segitségeteket kérjük! elöre is köszi!:)
2011. jún. 23. 21:24
 1/4 anonim válasza:
siófok----->coke club,palace :)
2011. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
siófok drága hely. :D egy nap alatt simán el lehet b*szni 25 - 30 ezret. Mint előttem is írták, a Coke Club és a Palace a nagyobb helyek, de ezenkívül még számtalan szórakozóhely van.
2011. jún. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Például ott van Balatonmárián a Black Magic:$ Aztán Balatonlellén is van egy két jó hely pl. Y club, Stone Beach. Ha engem kérdzel Lelle!!!:$ Mi mindig Lellén szoktuk nyomni a partit!!!Meg azok annyira nem is olyan drágák.
2011. jún. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

értem :) rákeresek minden clubra, aztán majd döntünk!:D

a palace habpartyrol tudtok vmit mondani?

am köszi a válaszokat!

2011. jún. 24. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!