Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki tudja melyik ez a zene?

Ki tudja melyik ez a zene?

Figyelt kérdés

A szám ebben a videoban van benne, 10:39-nél. a szöveg nagyon bonyolult :DD ezért nem is találom sehol, mivel majdnem minden zenében benne van. hátha felismeri vki :/

[link]


2011. jún. 26. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez az szerintem, 5 perc keresés eredménye volt :) :

http://www.youtube.com/watch?v=U76QmKG-stU&feature=related

2011. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon nagyon szépen köszönöm :) eddig minden számot megtaláltam, amit akartam, de ez kifogott rajtam. hogy találtad meg? :$
2011. jún. 26. 22:44
 3/4 anonim ***** válasza:

beírtam you gotta love, you gotta love lyrics hátha dalszöveget kiad de olyanok voltak amik gondoltam hogy nem az,

aztán you gotta love it

aztán you got to love it

aztán megláttam egy olyat hogy ladytron you got the love na erre gondoltam hogy az, az is volt de a szám egy másik verziója. Akkor a többi közt megtaláltam ezt a verziót ahogy láttam videoklipje is van.

Már profi vagyok ebben most is két számot keresek úgy hogy a dalszöveget se tudom :)

2011. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ügyes vagy :) nagyon szépen köszönöm mégegyszer :) remélem megtalálod, amit keresel :)
2011. jún. 26. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!