Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi ez a nagy néger és cigány...

Mi ez a nagy néger és cigány zene imádatt Magyarországon?

Figyelt kérdés
Mindenfele az utcán azt lehet láttni és hallani,hogy megy a sok fiatal és ordit a telefonukból a néger vagy cigány rap-zene. A fiatal kis magyar csajok egyszerre 2cigány sráccal járnak,stb... (de mindenfelé ezt látom az országban)
2011. jún. 28. 12:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
-.-engedély kéne pedig vadászatra.nagyon nem tudom mért hallgat egyáltalán valaki ilyen sz@ar zenéket.szövegnek semmi értelme ha van akkor is az van benne nagy a családom sok a "barátom"adott csalok pénzt meg lopok XD semmi ritmusa semmi értelmes dallam.full sz@r.ha valaki azt hallgat az csak azért mer nyalizik nekik fél hogy agyonverik a csajok meg azért járnak ezekkel mer van pénzük a segélyből meg a lopott cuccokból.
2011. jún. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Röhögni fogsz, ez a "menő"...

Rosszul vagyok mikor valamelyik haver poénból ezt hallgatja a telóján és még táncol is hozzá.

2011. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
xD menő xd olyan menő mint alsó gatyába maradat kergetni a réten:D
2011. jún. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

""Röhögni fogsz, ez a "menő"...""


Sajnos ezt én is észrevettem :)

2011. jún. 28. 12:43
 5/26 anonim válasza:
88%
Néger zene alatt mit értesz?Mert pl:Snoop Dog és társai szerintem nem szar.A magyarok között is van jó rapper de nem ll junika meg a VV bécike az ilyen kamu raj cigány (ahogy ök mondanák )habiszti megélhetési rapperek akiknek az a lényeg hogy tv-ben legyenek és híresek és ezért kapjanak pénzt.Hanem pl DSP,SISKA,TKYD,FANKADELI STB.
2011. jún. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
5%
Azért hallgatják mert tetszik nekik a rap, ezzel mutatják ki bizonyos fokig a lázadásukat ebben a rasszista világban, ja és ne mondjátok le a rap-et mert vannak komoly előadók is. Légyszíves nem cigány hanem roma, vágod?
2011. jún. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
A cigányokat/romákat inkább szégyelni kéne,nem felvenni a stilusukat.
2011. jún. 28. 14:34
 8/26 anonim ***** válasza:
82%

A magyar kiscsajokat, akik cigánnyal járnak, jól felpofoznám a szüleik helyében.

Az meg nem nagyon érdekel ki milyen zenét hallgat, de miért üvölteti a telefonból, hogy mindenki hallja?? Undorító.

2011. jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
2%
Elég már a rasszista jellegű kijelentésekből.
2011. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%
Neked mi bajod van Steven? Minek foglalkozol az ilyen beszólásokkal? Szard már le, mindig is lesznek rasszisták, bár szerintem te is megérted, miért nem kedvelik kifejezetten a cigányokat Magyarországon. Bár a magyarokat sem kell félteni, mert azért ők sem szentek. Bár azt nem értem, hogy miért romát kell használni a cigány helyett. Gondolom te cigány vagy, elmagyaráznád? Mert én nekem még régen volt 2 cigány barátom de ők sosem sértődtek meg, ha mondtam nekik, vagy más mondta nekik.
2011. jún. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!