Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rendeltetek már gitárt interne...

Rendeltetek már gitárt internetről?

Figyelt kérdés
Én a [link] -tól tervezgetem a rendelést. Gitárt szeretnék rendelni. Ti rendeltetek már hasonló oldalról, ha igen, mit, és mennyire megbízható?
2011. jún. 28. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Én csak és kizárólag innen rendelnék, voltam már náluk személyesen is, többször. Eddig mindig nagyon korrektek és segítőkészek voltak, a rendelés végleges lebonyolítása előtt még leveleztem is az eladóval, hogy mindenből azt kapjam és olyan formában, ahogy azt szeretném.


Egy gitár, egy erősítő és rengeteg kiegészítő származik innen. Ami fontos, hogy mielőtt átveszed a csomagot a futártól (tehát ALÁÍROD a papírt), nézd meg, hogy mindent megkaptál-e, illetve hogy sérülésmentes legyen. Ha el van szakadva a gitáron egy húr, esetleg lóg róla, az "nem probléma", hisz a húr elszakadhat bármikor, ki tudja, mióta állt raktáron, ha pedig lóg róla, az azt jelenti, hogy a boltban nem szedték elő a dobozból, gyárilag pedig nem foglalkoztak a hangolással, de ez ritka. A lényeg, hogy ilyenből még nem kell problémát csinálni.

2011. jún. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2011. jún. 28. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!